iSpot Poland rozpoczyna współpracę z Sempai

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
iSpot Poland rozpoczyna współpracę z Sempai

iSpot Poland do współpracy w zakresie performance marketingu wybrał firmę Sempai. Agencja od początku sierpnia odpowiada za pozycjonowanie i optymalizację SEO serwisu ispot.pl w wyszukiwarce Google.

Od początku sierpnia agencja Sempai zajmuje się kompleksową usługą SEO dla serwisu internetowego ispot.pl. Obejmuje ona: optymalizację struktury oraz treści witryny pod wyszukiwarki internetowe, pozycjonowanie „long tail”, pozycjonowanie stałe na wybrane frazy kluczowe, bieżącą analizę ruchu organicznego w serwisie oraz tworzenie artykułów blogowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

iSpot Poland to największy Apple Premium Reseller w Polsce, którego działalność obejmuje zarówno sklep internetowy, jak i najbardziej rozbudowaną sieć sprzedaży z 27 salonami w 11 największych miastach w Polsce.

– Bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy. Sukcesywnie powiększamy portoflio klientów premium, czyli liderów swoich branż, a takim bez wątpienia jest iSpot – lider sprzedaży marki Apple w Polsce – komentuje Marcin Stańdo, dyrektor ds. rozwoju klienta w Sempai.

Sempai jest jedną z czołowych agencji performance marketingu w Polsce. Od ponad 15 lat pomaga e-biznesom osiągać jak najwyższe zyski ze sprzedaży online, świadcząc usługi z zakresu: Google Ads, SEO, Facebook Ads, content marketingu, analityki internetowej i optymalizacji konwersji. Jako partner Google PREMIUM specjalizuje się w marketingu konwersji sklepów internetowych. Sempai jest zdobywcą wielu branżowych nagród, w tym: European Search Awards, semKRK, Ekomersów w kategorii Najlepsza Agencja Generująca Sprzedaż, EMEA Google Premier Partner Awards.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij