Otwórz miasto tego lata

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Otwórz miasto tego lata

Chcesz wiedzieć, co się dzieje w Twoim mieście? Jesteś otwarty na nowe rzeczy ale boisz się, że ominie Cię coś naprawdę fajnego? Wspólnie z Heinekenem odkryj swoje miasto tego lata i poczuj jego niezwykłą energię, tworzoną przez młodych i aktywnych ludzi.

Możesz teraz w łatwy sposób śledzić to, co miasta mają do zaoferowania, korzystając ze strony Otworzmiasto.pl, na której Heineken zbiera najciekawsze miejsca i wydarzenia w 11 polskich aglomeracjach!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przez dziesiątki lat to wielkie metropolie kształtowały światowe trendy tworząc elementy wielkomiejskiej kultury. Kultury, którą tak naprawdę tworzą ludzie – aktywni, z pasją i energią – i którzy światowe trendy coraz częściej przenoszą na lokalny grunt, tworząc w ten sposób nowe, unikalne miejsca w swoim otoczeniu. W ten sposób w polskich miastach powstaje niezwykła energia, która rezonuje na wszystkie szczeble wielkomiejskiego życia, które dzięki temu staje się jeszcze bardziej ekscytujące.

Mieszkańcy miast w całej Polsce, coraz częściej poszukują różnorodnych możliwości spędzania czasu, doświadczenia nowych wrażeń, a co za tym idzie i pozyskiwania informacji na ten temat. Rodzą się w ten sposób często nowe, popularne formy spędzania czasu, jak np. zakupy na targu śniadaniowym, kino pod chmurką czy też piwo z przyjaciółmi nad rzeką, ale w centrum miasta.

Wspólnie z Heinekenem, wszyscy szukający wrażeń w swoim otoczeniu, będą mogli w pełni odkryć możliwości swojego miasta. W tym celu, we współpracy z redakcją serwisu i „Gazety Co Jest Grane”, powstała specjalna strona Otworzmiasto.pl, która w jednym miejscu gromadzi najciekawsze wydarzenia oraz miejsca z 11 największych miast Polski. Otworzmiasto.pl ma na celu zainspirowanie mieszkańców do otwarcia się na to, co jest wokół nich i czego nie powinni przegapić. Propozycje pod zakładką „Kalendarz imprez”, umożliwiają zapełnienie każdego dnia tygodnia najciekawszymi aktywnościami, a zakładka „Polecane miejsca” zbiera najlepsze i najbardziej unikalne lokalizacje, wyselekcjonowane wg najpopularniejszych kategorii. W wyborze tego, co najciekawsze, wspomagają też Bywalcy, czyli ludzie, którzy aktywnie uczestniczą w tworzeniu kulturalnego życia danego miasta. Są nimi redaktor Tomek Kin z Warszawy, raper Miuosh z Katowic, blogerka Cajmel reprezentująca designerską Łódź, youtuberzy Kuba Jankowski z Trójmiasta i Lekko Stronniczy z Krakowa, a także zespoły muzyczne Rebeka z Poznania i Mikromusic z Wrocławia.

W wersji mobilnej strony Otworzmiasto.pl znajdziesz nie tylko miejsca polecane przez Bywalców w zakładce „Polecane”, ale przede wszystkim na bieżąco aktualizowane najgorętsze lokacje w danym mieście, w których w aktualnie dzieje się coś ciekawego (zakładka „Popularne”). Funkcja geolokalizacji mobilnej wersji strony, wykryje gdzie w danej chwili jesteś i podpowie, jakie są najlepsze wydarzenia w Twojej okolicy.

Odkryć miasto możesz też w każdej chwili, niezależnie gdzie jesteś, dzięki loterii na stronie Otworzmiasto.pl. Wystarczy prawidłowo odgadnąć, które z polskich miast jest widoczne na trzech zdjęciach, by wziąć udział w zabawie. Przez całe lato, codziennie do wygrania będzie jeden iPhone 5s i 10 voucherów, dzięki którym przeżyjesz niezwykłe, miejskie przygody.

Najgorętsze punkty na mapie Heinekena

Jeśli w którąś sobotnią noc będziesz akurat w Warszawie, obowiązkowym punktem na mapie Heinekena jest Cud Nad Wisłą – miejsce od lat znane w stolicy z najgorętszych imprez w unikalnej nadwiślańskiej scenerii. Tego lata, Heineken w duecie z Cudem Nad Wisłą, wprowadza brzmienie światowych metropolii do Warszawy w cyklu Heineken City Nights. Zagrają tu najważniejsi reprezentanci najlepszych miejskich nurtów muzycznych, od elektro, poprzez soul i jazz aż po hip-hop, r&b i funk, których będzie można posłuchać za darmo w każdy sobotni wieczór tego lata. Odkryj muzykę miejskich imprez i otwórz przed sobą muzyczne drzwi do miasta. Pierwsze koncerty w Cudzie Nad Wisłą odbyły się już 14 czerwca.

Kolejną miejscówką, której nie można pominąć tego lata, jest Trójmiasto, gdzie od 2 do 6 lipca na Open’er Festival grać będą gwiazdy światowej muzyki, a Heineken, sponsor festiwalu, zaprosi wszystkich do „Miasta Heineken”. Każdy gość Open’era poczuje tam wyjątkowego ducha miejskiej imprezy w samym środku festiwalowego pola. W specjalnej strefie „Miasta Heineken” będzie mógł także wziąć udział w serii warsztatów, wykładów i dyskusji, przygotowanych przez miejskich aktywistów z całej Polski, we współpracy z zespołem TEDx Warsaw. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij