Tesla będzie produkować własne piwo w opakowaniach inspirowanych Cybertruckiem

Tesla będzie produkować własne piwo w opakowaniach inspirowanych Cybertruckiem

Teslaquila nie będzie jedynym alkoholem od Tesli. Elon Musk ujawnił, że w niemieckiej fabryce Gigafactory będzie sprzedany również... Gigabeer. Zobaczyliśmy już pierwsze wizualizacje butelki nowego piwa.

W Niemczech powstaje fabryka Tesli – ma to być miejsce, które będzie w stanie wyprodukować pół miliona elektrycznych aut (BEV) rocznie. Mimo, że oficjalnie produkcja w fabryce jeszcze nie ruszyła, to uczestnicy imprezy nazwanej „Giga fest" mogli przez półtorej godziny zwiedzać fabrykę i oglądać linie produkcyjne, na których pracowały roboty.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Cały festyn trwał 12 godzin, a sam klimat imprezy miał zastąpić uczestnikom odwołane święto piwa October Fest. Na głównej scenie pojawił się oczywiście również dyrektor generalny Elon Musk, który ujawnił, że w fabryce zostanie sprzedany specjalny autorski napój... Gigabeer. Wówczas pokazano również wizualizacje butelki.

Na ekranie za plecami Muska wyświetlono wizualizację butelki Gigabeer – pierwsze, co rzuca się w oczy to ciekawy, kanciasty kształt butelki i matowe, metaliczne wykończenie całego opakowania. Wizualnie piwo ma nawiązywać wyglądem do Cybertrucka – samochodu Tesli zaprojektowanego w stylu science-fiction.

Podczas prezentacji nie pojawiła się jednak informacja o tym, jak będzie warzone piwo Tesli, ani kiedy fani mogą spodziewać się tego wyjątkowego produktu w sprzedaży.

PS

Piwo i muzyka to ulubione dziedziny założycieli SingleCut Beesmiths. Marka zachęca klientów, by łączyć przyjemne z pożytecznym i uczyć się gry na gitarze... podczas picia piwa.

PS 2

Producenci w pierwszej kolejności starają się pokazać klientom etykietę produktu z wyraźnie widoczną nazwą marki. Wiąże się to z brandingiem, czyli budowaniem świadomości marki. Corona postanowiła jednak odwrócić butelki na półkach sklepowych, by najpierw pokazać klientom skład produktu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij