New Balance ruszył z nową odsłoną kampanii We Got Now z udziałem Raheema Sterlinga

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
New Balance ruszył z nową odsłoną kampanii We Got Now z udziałem Raheema Sterlinga

New Balance kontynuuje działania w ramach globalnej kampanii We Got Now. Bohaterem najnowszej odsłony jest Raheem Sterling, podpora Manchesteru City i symbol odrodzenia piłkarskiej reprezentacji Anglii.

Zgodnie z ideą kampanii We Got Now, wszystko, co najlepsze, zaczyna się właśnie „teraz”. Dlatego Raheem Sterling nie czeka, aż jego historia sama się napisze – tworzy ją sam. Najnowszy spot zachęca, żeby działać jak Raheem: bez wahania podejmować każde wyzwanie, jednoczyć ludzi wokół siebie i wspólnie ruszać z nimi w przyszłość.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z ulic Brent, gdzie kopał piłkę z kolegami, do światowej klasy piłkarza – droga Sterlinga na szczyt jest inspiracją dla całego pokolenia. Mając świat u swoich stóp, Raheem nie zapomina jednak, skąd pochodzi. Skupia się nad czymś więcej niż on sam i jego kariera. Koncentruje się na tych, którzy zastąpią go w przyszłości, oraz na pokonywaniu przeszkód, które mogłyby stanąć im na drodze.

– Możesz spędzić całe życie, czekając aż inni zrobią to, co należy. Ja wolę jednak działać i kreować zmiany, których w przeciwnym razie mógłbym nie doczekać. Wierzę, że jestem oceniany na podstawie swoich czynów, dlatego robię to co konieczne. Razem możemy zmienić dotychczasowe status quo – mówi Raheem Sterling.

Streling to jeden z największych talentów światowego futbolu, o czym świadczy jego kluczowa rola zarówno w klubie, jak i w reprezentacji Anglii. Ma jeszcze wiele celów, które chce osiągnąć na boisku, ale również poza nim, gdzie aktywnie angażuje się społecznie.

Kampania We Got Now wystartowała na początku 2020 roku. Od tego czasu ambasadorzy i sportowcy związani z New Balance prezentują inspirujące historie, których celem jest pokazanie wpływu marki na współczesny sport i kulturę. W poprzednich odsłonach wystąpili m.in.: Jaden Smith, gwiazda NBA Kawhi Leonard, mistrzyni olimpijska z Tokio Sydney McLaughlin, podpora Liverpoolu Sadio Mané czy tenisistka Coco Gauff.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij