Bolt Food rzuca wyzwanie mięsożercom podczas Tygodnia Roślinożerców

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bolt Food rzuca wyzwanie mięsożercom podczas Tygodnia Roślinożerców

W Bolt Food trwa Tydzień Roślinożerców. W aplikacji dodana została nowa kategoria restauracji – Tydzień Roślinożerców, na wszystkie dania w kategorii obowiązuje 30% rabat. Najwięksi mięsożercy będą mieli szansę sprawdzić, czy „zielone” smakuje lepiej.

Konsumenci mogą skorzystać z oferty, klikając w kategorię Tydzień Roślinożerców po uruchomieniu na smartfonie aplikacji Bolt Food. Następnie należy wybrać dania, które najbardziej pobudzają kubki smakowe. Wśród dostępnych potraw znajdują się zarówno wegetariańskie i wegańskie, z niezależnych lokali i popularnych sieci. Zostały one stworzone przez szefów kuchni specjalnie na tę okazję, by fani bezmięsnego odżywiania odkryli nowe smaki, natomiast amatorzy steka mogli podjąć wyzwanie Bolt Food – czy „zielone” smakuje lepiej. Na wszystkich smakoszy czekają przysmaki – HOT BOLT DOG od Kiełba w Gębie czy Beef Beet Ramen od Vegan AF Ramen.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od początku działania Bolt Food skupiamy się na potrzebach naszych użytkowniczek i użytkowników, dlatego obserwując trendy w zamawianych potrawach postanowiliśmy dostosować ofertę do wymagań osób, których dieta opiera się na potrawach roślinnych. Jednocześnie wyróżnienie restauratorów, którzy dbają o środowisko naturalne jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ wpisuje się w naszą długofalową strategię redukcji wpływu sektora transportowego na środowisko naturalne – podsumował start kampanii Michał Dubisz, country manager Bolt Food w Polsce.

Promocja będzie obowiązywać przez tydzień i będzie dostępna w Warszawie i Krakowie. Szczegóły można znaleźć na blogu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij