Rozmowy Marty Macke z legendami reklamy w podcaście „Reklamiara” Grupy naTemat

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rozmowy Marty Macke z legendami reklamy w podcaście „Reklamiara” Grupy naTemat

INNPoland i Marta Macke ruszyli z nowym video podcastem „Reklamiara”. W rozmowach usłyszymy twórców polskiej branży reklamowej, którzy opowiedzą o początkach marketingu, transformacji i wyzwaniach współczesności, o tym, jak rodziła się polska reklama i powstawały pierwsze agencje reklamowe.

W cyklu podcastów będziemy mogli usłyszeć rozmowy z takimi postaciami jak m.in. Paweł Kastory, Kuba Bierzyński, Zofia Sanejko, Krzysztof Kruszewski, Anna Gogacz, Jacek Stalewski czy David Williams.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W rozmowach przyjrzymy się branży, jej narodzinom w latach ’90, skończymy na współczesności oraz przypomnimy kultowe reklamy i hasła. Porozmawiamy m.in. o zmianach jakie zachodziły w Polsce na przestrzeni lat, nie tylko na poziome reklamy i marketingu, ale również konsumenta. Sprawdzimy jak postęp technologiczny wpływał na pracę w agencjach i w marketingu. Wspomnimy zmieniającą się Polskę od biur w garażach i wynajmowanych domkach po biurowce; nowe lokale i miejsca spotkań. Przypomnimy zmiany w modzie i w trendach. Porozmawiamy o zmieniających się kompetencjach, kadrze top managerów branży reklamowej i marketingowej, początkowo zdominowanej przez ekspatów, dziś zarządzanej przez polskich ekspertów i w dużej mierze kierowaną przez profesjonalne i silne kobiety.  Zgłębimy również temat wpływu reklamy na polską gospodarkę, kulturę czy sztukę. Wspomnimy ważne momenty historyczne i rolę jaką w nich odgrywała branża reklamowa - kampanie  społeczne. Będzie barwnie, zabawnie i przede wszystkim będziemy mogli usłyszeć autentyczne historie twórców polskiej branży reklamowej – nowy cykl opisuje główna prowadząca i autorka podcastu Marta Macke.

Marta Macke związaną jest z branżą reklamową od 1995 roku. Pracowała w strukturach lokalnych i międzynarodowych takich agencji jak Gruppa 66 (obecne  Ogilvy&Mather), Saatchi&Saatchi oraz DDB Group. W 2013 stworzyła Shortlist Consulting firmę doradczą wspierającą agencje reklamowe i marketerów w budowaniu relacji  biznesowych. Jest pomysłodawczynią i organizatorką konferencji marketingowych, m.in. CMO Summit by Shortlist skierowaną do top managerów marketingu.

– To już kolejny program w naszej ramówce wideopodcastowej. Cieszę się, że Grupa naTemat i nasze studio jest atrakcyjnym miejscem dla autorów z naprawdę różnej i szerokiej tematyki. Ramówkę tworzy nie tylko stały zespół redakcyjny, ale i zewnętrzni autorzy. Drugi sezon swojego programu nagrywa u nas m.in. Dorota Haller, w którym rozmawia z inspirującymi kobietami. Od tego roku mamy w swoim gronie też Jacka Pałasińskiego i jego wywiady, które są rozmowami z gośćmi najwyższej próby – mówi Michał Mańkowski, redaktor naczelny i członek zarządu Grupy naTemat – komentuje Michał Mańkowski.

„Reklamiara” będzie pierwszym wideo podcastem dedykowanym INNPoland, który należy do Grupy naTemat, znanej już z takich podcastów jak „Morderstwo (nie)doskonałe”, ”TALK SLOW”  „Spokojna głowa”, „poliTYka”, „ALLEGRO MA NON TROPPO”, „W ciemności”, „Co my tu mamy?”

 Podcasty będzie można słuchać i oglądać na innpoland.pl, YouTube oraz na Spotify.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij