„Just for You” – Remington z nową strategią komunikacji i innowacyjną premierą

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Just for You” – Remington z nową strategią komunikacji i innowacyjną premierą

„Just for You” to hasło przewodnie nowej kampanii marki Remington. Jest pochwałą dla indywidualności i zachętą do wyrażenia siebie w swój własny, unikatowy sposób. Podobnie jak nowe linie produktów, które zapewniają spersonalizowaną stylizację.

Kampania „Just for You” to początek nowej strategii komunikacji, która wpisuje się w główną ideę marki #BądźSobąPoSwojemu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zachęcamy do budowania pewności siebie, która opiera się na własnej autentyczności, a nie biernym reagowaniu na oczekiwania otoczenia, szczególnie w aspekcie naszego. Pomagają w tym nasze nowe linie produktów, które przygotowaliśmy z myślą o spersonalizowanej stylizacji, szczególnie Proluxe You z inteligentą technologią StyleAdapt. Wychodzimy również poza standardowe działania – podejmujemy tematy istotne z punktu widzenia naszych użytkowniczek i użytkowników wyglądu – mówi Małgorzata Turek, brand manager Remington Polska.

W najbliższym czasie marka przeprowadzi akcję CSR we współpracy z portalem Zdrowa Głowa. Zaproszone do projektu ekspertki poprowadzą serię podcastów pod nazwą #BądźSobąPoSwojemu. Tematem przewodnim będą skutki pandemii, która mocno wpłynęła na życie młodych ludzi, w tym na ich zdrowie psychiczne. Zaproszeni goście odpowiedzą na pytania, z jakimi wyzwaniami muszą się mierzyć oraz jak mogą sobie z nimi poradzić. Dodatkowo Remington ufunduje 50h bezpłatnych konsultacji online z psycholożkami i psychoterapeutkami.

Poza nową strategią Remington oferuje mnóstwo nowości. Seria produktów z linii Proluxe You została wyposażona w inteligentną technologię StyleAdapt, która uczy się, dostosowuje i optymalizuje ciepło do indywidualnego typu włosów i techniki stylizacji. Natomiast osoby, które nie chcą rezygnować z codziennej pielęgnacji, ale zależy im na zdrowych efektach, mogą wybrać linię Hydraluxe PRO.

Nowy sezon to również nowości dla mężczyzn. Golarka hybrydowa Omniblade umożliwia pielęgnację od stóp do głów z 5-letnią gwarancją żywotności ostrzy oraz zapewnia precyzję i kontrolę dzięki intuicyjnej konstrukcji. Z myślą o precyzyjnym strzyżeniu powstała jeszcze jedna nowość – maszynka Power-X. Pozwala wybrać aż 72 ustawienia długości i ma potężny silnik, który zapewnia 5 razy większą wydajność.

Działania promocyjne obejmują emisję spotów w telewizji, telewizji hybrydowej (VOD) i w serwisie YouTube, a także kampanię online oraz w płatnych obszarach mediów społecznościowych. Za planowanie i zakup mediów online i offline odpowiadają agencja WaveMaker. Komunikację wspierają działania z zakresu influencer marketingu, za które odpowiada agencja Neon Shake oraz WaveMaker. Za kampanię w mediach społecznościowych, działania PR, CSR oraz contentowe odpowiada Neon Shake.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij