Dominika Beliniak uzupełnia zespół *Bespoke

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dominika Beliniak uzupełnia zespół *Bespoke

Jesień w *Bespoke zdecydowanie nie przyniosła spadku temperatury. Agencja postawiła mocno na rozwój i podjęła kluczowe decyzje personalne. Do zespołu dołączyła Dominika Beliniak, obejmując stanowisko dyrektora zarządzającego (managing director) spółki.

– Rozmawialiśmy wiele godzin. Okazało się, że darzymy się wzajemnym uznaniem. Podzielamy wspólne wartości w biznesie i zarządzaniu. Już pierwsze tygodnie współpracy pokazały nam, że powitanie Dominiki na pokładzie było najlepszym możliwym krokiem na drodze rozwoju *Bespoke – mówi Konrad Wielgórski, CEO.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dominika Beliniak ukończyła studia magisterskie na wydziale Italianistyki i choć Italia zajmuje szczególne miejsce w jej życiu, zdecydowała się na dalszą edukację w kierunkach menadżerskich. Najpierw były studia podyplomowe z obszaru controllingu zarządczego przy SGH w Warszawie, a następnie program Executive MBA przy Akademii Leona Koźmińskiego.

Przez ponad 15 lat zdobywała doświadczenie zarządzając różnymi obszarami, m.in. administracją, zakupami, HR, client service, operacjami na stanowisku COO, czy budując wartość organizacji w obszarze komunikacji marketingowej. Obsługiwała największe polskie i międzynarodowe firmy, zarówno w kraju, jak i za granicą. W swoim bogatym portfolio ma zarządzanie kreacją i produkcją wydarzeń o najwyższej randze.

Pomimo intensywnego życia zawodowego znajduje czas dla przyjaciół i rodziny, a także na realizację swoich pasji, często na rowerowym szlaku.

– Do podjęcia stałej współpracy przekonała mnie energia i lojalność ludzi wobec *Bespoke. Poza wysokimi kompetencjami zespołu i kilkunastoletnim doświadczeniem wiodących managerów, czuć tu w powietrzu pozytywną energię. Przekłada się to na jakość usług i zaangażowanie. W okresie pandemii zachowano całą kadrę – nasi klienci to docenili i zlecili w ostatnich miesiącach szereg ciekawych projektów. Moim celem jest wzmocnienie pozycji *Bespoke w segmencie MICE, jak i wejście w zupełnie nowe obszary działalności. Będzie się działo – mówi Dominika Beliniak.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij