Podsumowanie ogólnopolskiej akcji „Łap wiedzę z Lyca Mobile”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Podsumowanie ogólnopolskiej akcji „Łap wiedzę z Lyca Mobile”

We wrześniu i październiku br. uczestnicy programu mogli cieszyć się dodatkowym darmowym Internetem. W akcji wzięły udział szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z różnych regionów Polski.

Lyca Mobile na początku roku szkolnego przekazała na ręce dyrektorów szkół pięć tysięcy bezpłatnych startery z 40 GB darmowego Internetu dla uczniów. Do akcji przyłączyło kilkadziesiąt szkół z województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego, warmińsko-mazurskiego i podkarpackiego. Uczniowie chętnie skorzystali z oferty dodatkowych GB, zwłaszcza w miejscowościach, gdzie na przełomie września i października rozpoczęło się prewencyjne nauczanie hybrydowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Program „Łap wiedzę z Lyca Mobile” został uruchomiony, aby dzieci i ich rodziny miały dostęp do kluczowych zasobów edukacyjnych online. Uczestnicy przez dwa miesiące, otrzymywali dodatkowe 20 GB danych co miesiąc bez dodatkowych kosztów.

O efektach, jakie przyniosła akcja „Łap wiedzę z Lyca Mobile” opowiadają mgr Paweł Oziębłowski, dyrektor XLVII Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie oraz Zuzanna Wilk, uczennica 2 klasy warszawskiego LO.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij