Anna Balcerowska dołącza do agencji Labcon jako client service director

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Balcerowska dołącza do agencji Labcon  jako client service director

Do agencji kreatywnej Labcon (Group One) dołącza Anna Balcerowska. W roli client service directora zajmie się rozbudową działu Client Service, budowaniem relacji z klientem wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz wprowadzaniem do oferty nowych specjalizacji.

Przed Labconem Anna Balcerowska związana była m.in. z agencjami Gong czy Artegence. Dziesięcioletnie doświadczenie budowała realizując projekty dla branż FMCG, beauty, elektronicznej, telekomunikacji, bankowości czy ubezpieczeń. Współpracowała z takimi klientami jak L’Oreal Paris, Danone, Sony, Alior Bank, PZU, Play, PKP Intercity. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Skuteczny, zgrany i dojrzały biznesowo zespół Client Service to fundament, dzięki któremu możemy jeszcze lepiej adresować potrzeby naszych klientów. Jesteśmy pewni, że swoim doświadczeniem i kompetencjami Anna wesprze nas w projektowaniu i wdrażaniu procesów, które uporządkują naszą pracę i stworzą przestrzeń dla kreowania świeżych rozwiązań – mówi Marta Łysiak, managing director w Labcon.

Anna Balcerowska będzie zarządzać 5-osobowym zespołem account managerów. Jej zadaniem będzie wzmocnienie i rozbudowa teamu pod kątem osobowym jak i kompetencyjnym. Client service director to nowe stanowisko w strukturze Labconu, powołane z myślą o wsparciu założeń strategicznego rozwoju agencji oraz budowania zintegrowanych, cross-kompetencyjnych doświadczeń komunikacyjnych marek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij