FUZZY zaprasza na Black Week w CCC

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
FUZZY zaprasza na Black Week w CCC

Przewodnikiem po najgorętszych ofertach Black Week oraz po najświeższych trendach od CCC został FUZZY: sympatyczny, roztańczony i niezwykle pomocny, choć przecież wygenerowany w 3D, brand hero CCC – najlepszy przyjaciel naszych klientów.

Aby FUZZY był maksymalnie wiarygodny i rzeczywisty, został przeniesiony na grunt rozszerzonej rzeczywistości, która już dawno przestała być futurystyczną mrzonką i zawładnęła otaczającym nas światem, także w obszarze marketingu digital. FUZZY został towarzyszem najwygodniejszych zakupów online. Nowy brand hero CCC to bowiem nie tylko postać o charakterze stricte rozrywkowym, choć nadaliśmy mu indywidualny rys charakterologiczny, zestaw imponujących ruchów tanecznych oraz zindywidualizowany zasób słownictwa. FUZZY to także inteligentny doradca, asystent przeprowadzający klientów CCC przez cały proces zakupowy. Podpowiada on, jak kupić szybko, sprawnie i z wykorzystaniem najatrakcyjniejszych rabatów na Black Week. Na messengerze CCC można porozmawiać z FUZZY’m, czyniąc go swoim osobistym stylistą i modowym ekspertem!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

FUZZY pojawił się także na muralu w centrum Warszawy. Dodatkowo w polskich miastach pojawiły się plakaty z kodem QR, po zeskanowaniu którego zostajemy przeniesieni do wirtualnej rzeczywistości prezentującej produkty z oferty CCC.

Do życia FUZZY’ego powołał Ken Kelleher. To przebojowy artysta łączący futurystyczne formy z angażującymi instalacjami w przestrzeni publicznej. Swoje pionierskie prace wystawia w najlepszych galeriach sztuki na całym świecie. Jego nowatorskie formy 3D odważnie współtworzą świat NFT's - niewymienialnych tokenów, cyberwaluty, która coraz śmielej wkracza do towarzyszącej nam rzeczywistości. Dlatego właśnie Ken, dlatego FUZZY, dlatego CCC.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij