Kia promuje nowość – elektrycznego crossovera EV6

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kia promuje nowość – elektrycznego crossovera EV6

W połowie listopada rozpoczęła się najnowsza kampania marki Kia, tym razem promująca EV6 – elektrycznego crossovera nowej generacji.

Nowatorski design, zaawansowane technologie, innowacyjne rozwiązania i doskonałe osiągi wyróżniają Kia EV6 na tle konkurentów. Większość dzisiejszych aut elektrycznych jest projektowana i konstruowana na platformach, które opracowano z myślą o samochodach napędzanych silnikiem spalinowym. To, z kolei, wymusza wiele kompromisów w zakresie przestronności i funkcjonalności wnętrza, zasięgu, osiągów i właściwości jezdnych. EV6 to pierwszy model marki Kia, który został skonstruowany i zaprojektowany na platformie opracowanej dla pojazdów elektrycznych, czyli E-GMP. Oznacza to, że EV6 od podstaw został zaprojektowane jako samochód elektryczny zasilany akumulatorem, bez żadnych kompromisów i półśrodków.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W porównaniu z modelami elektrycznymi wcześniejszych generacji, które konstruowano na płytach podłogowych samochodów napędzanych silnikiem spalinowym, EV6 oferuje doskonałą przestronność wnętrza, duży zasięg, ultraszybkie ładowanie, znakomite osiągi i doskonałe właściwości jezdne. Producent modelem EV6 wyznacza nową erę i nowe standardy samochodów Kia na najbliższe lata.

Kampania, która potrwa do połowy grudnia, jest adresowana do nowoczesnej, postępowej oraz zaawansowanej cyfrowo grupy docelowej i będzie prowadzona w kanałach TV,  online video i digital.

Kreacje przygotowała agencja Interactive Partners, a za planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Havas Media.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij