SEC Newgate CEE zostało strategicznym partnerem MullenLowe Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SEC Newgate CEE zostało strategicznym partnerem MullenLowe Group

Firmy sformalizowały swoją współpracę w zakresie biletarnej promocji swoich usług, kontrolowanego dostępu do bazy klienckiej oraz specyficznego dla danej branży know how.

MediaHub, MullenLowe Warsaw i SEC Newgate CEE mają komplementarne usługi w obszarach mediów, reklamy i PR. Grupa MullenLowe od sierpnia 2020 roku była klientem agencji SEC Newgate CEE, podpisanie umowy o partnerstwie wznosi współpracę na wyższy poziom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

SEC Newgate CEE wspiera agencję kreatywną i dom mediowy w projektach związanych z earned media, w działaniach prospołecznych, kampaniach CSR oraz programach sustainability. Ponadto Agencja jak dotąd odpowiada za działania PR spółek w MullenLowe Group, w tym za doradztwo strategiczne, pozycjonowanie ekspertów domu mediowego i agencji reklamowej oraz prowadzi ich biuro prasowe.

Dom mediowy MediaHub wspiera SEC Newgate w obszarach takich jak strategia mediowa, planowanie i zakup mediów oraz dostęp do zaawansowanych narzędzi digitalowych. MediaHub stanowi ponadto zaplecze agencji SEC Newgate CEE w zakresie data-driven insights.

– SEC Newgate jest partnerem, który doskonale uzupełnia nasze kompetencje i pozwala oferować naszym Klientom pełne spectrum usług w ramach komunikacji 360. Dlatego włączamy usługi PR do naszej oferty, pracujemy razem przy przetargach, poszerzamy zakres doradczy. Co ważne, robimy to płynnie, działając jak jeden, zintegrowany zespół – powiedziała Ewa Góralska, managing director MediaHub i członkini zarządu MullenLowe Group.

– Z MullenLowe współpracujemy blisko od ponad roku, kiedy agencja SEC Newgate CEE była w początkowej fazie organizacji, jeszcze pod roboczą nazwą i przed oficjalnym startem na rynku. Przez te kilkanaście miesięcy poznaliśmy dokładnie swoje kompetencje i zespoły, mamy do siebie zaufanie – powiedziała Zofia Bugajna-Kasdepke, Vice President i Fouding Partner SEC Newgate CEE.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij