KLM nawiązuje współpracę z blogerami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KLM nawiązuje współpracę z blogerami

Linie lotnicze KLM nawiązały współpracę z autorami bloga Gdziewyjechac.pl, którzy współpracują z marką w zakresie jej nowego projektu - "Przyjaciele KLM inspirują". Za

zdjęcie: gdziewyjechac.pl

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Projekt KLM zakłada finansowanie wypraw blogerów-podróżników, w zamian za przybliżenie czytelnikom historii holenderskiej marki. Jako pierwsi do współpracy pozyskani zostali autorzy bloga gdziewyjechac.pl - Anna i Marcin Nowakowie.

- Nasze zaangażowanie w projekt edukacyjny KLM wynika z ogromnej pasji do podróżowania, która z czasem wypełniła nam prawie cały czas wolny. Ogromną przyjemność sprawia nam również dzielenie się naszymi doświadczeniami i inspirowanie internautów. Dzięki akcji KLM będziemy mogli zrealizować kilka niezwykłych, egzotycznych wypraw. Całość będzie miała spójny temat - pokażemy gdzie docierali holenderscy odkrywcy, czy jak Holandia przyczyniła się do odrywania świata - mówią Anna i Marcin Nowakowie.

W pierwszym etapie, który potrwa przez najbliższe sześć miesięcy, prowadzący blog poza relacjami z wypraw będą również doradzać czytelnikom, gdzie szukać pomysłów do planowania podróży oraz opowiedzą, jak wygląda praca na lotnisku. KLM zapowiada, że wkrótce do programu zostaną zaproszeni kolejni autorzy blogów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij