Magazyn o marketingu terytorialnym „MarketingMiejsca.com.pl”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Magazyn o marketingu terytorialnym „MarketingMiejsca.com.pl”

Do dystrybucji trafił trzeci numer magazynu poświęconego marketingowi terytorialnemu „MarketingMiejsca.com.pl”. Tym razem został on wydrukowany na papierze kredowym, a mimo to, wciąż jest bezpłatny.

Po pierwszych dwóch numerach papierowy „MarketingMiejsca.com.pl” zmienia się nie do poznania. Teraz jest to już ponad 50 stronicowy magazyn drukowany na kredowym papierze. Pierwsze dwa numery, drukowane były na papierze gazetowym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie zmienia się jednak forma dystrybucji. Gazeta nadal ukazuje się w nakładzie 5000 egz. i wysyłana jest bezpłatnie do osób, które przesłały swój adres korespondencyjny.

Po okresie promocyjnym Czytelnicy muszą pokrywać jedynie koszty przesyłki w wysokości 2 zł. Sam magazyn cały czas jest bezpłatny.

Kolejny numer ukaże się we wrześniu 2014 roku.

- Dużo miejsca w aktualnym numerze magazynu „MarketingMiejsca.com.pl” poświęciliśmy omówieniu wyników badań przeprowadzonych dla nas przez Instytut Badawczy IPC. Chcieliśmy sprawdzić, czy Polacy (pytania zostały zadane reprezentatywnej grupie 1075 osób): kojarzą hasła promocyjne miast, czy reklamy miast i regionów zachęcają ich do odwiedzenia danego miejsca, a także które miasto kojarzone jest z dużą liczbą festiwali i wydarzeń kulturalnych – mówi Robert Stępowski, redaktor naczelny magazynu i serwisu internetowego www.MarketingMiejsca.com.pl.

Ponadto w najnowszym numerze magazynu znajduje się analiza wydatków promocyjnych 30 wybranych miast, obszerny materiał o city placement, a także komentarze urzędników samorządowych dotyczące komercjalizacji marki miejsca.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij