Jurajska z serwisem lifestylowym od INSIGNI

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jurajska z serwisem lifestylowym od INSIGNI

Twojarownowaga.pl to nowy serwis lifestylowy, który jest częścią kampanii promującej nowe pozycjonowanie Naturalnej Wody Mineralnej Jurajska. Za przygotowanie serwisu odpowiada agencja INSIGNIA.

Za pośrednictwem serwisu użytkownicy mogą dowiedzieć się w jaki sposób mogą wpłynąć na utrzymanie równowagi w swoim życiu. Portal został podzielony na cztery główne filary odpowiedzialne za zachowanie życiowej harmonii: relacje, praca, samorealizacja i organizm, w których Jurajska podpowiada, jak odnaleźć spokój między szybkim tempem życia, nawałem pracy i obowiązkami domowymi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do współpracy marka Jurajska zaprosiła ekspertów, którzy raz w tygodniu przygotowują artykuły w każdym z działów. Jednym z ekspertów został Jacek Bilczyński, dietetyk i trener personalny gwiazd, który w portalu podpowiada czytelnikom jak z rozsądkiem dbać o własne zdrowie i poprawić kondycję naszego organizmu. Ekspertami w serwisie stali się także psycholog Iga Plencler-Bańczyk, specjalistka ds. rozwoju zawodowego Malwina Bakalarska oraz trener biznesowy Dorota Mastalska.

Na potrzeby portalu został także przygotowany test psychologiczny, który pozwoli internautom zdiagnozować poziom życiowej równowagi. Każdy czytelnik serwisu twojarownowaga.pl może zadać pytanie ekspertom – najciekawsze zostaną opublikowane wraz z odpowiedziami.

Jurajska, przez serwis twojarownowaga.pl, pomaga utrzymać równowagę nie tylko organizmu (dzięki optymalnej proporcji minerałów zawartych w wodzie Jurajska), ale także w życiu prywatnym i zawodowym.

Agencja INSIGNIA jest odpowiedzialna za strategię działań, kreację graficzną, przygotowanie i wdrożenie serwisu oraz za jego część merytoryczną.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij