GPW: Aplikacja mobilna z danymi giełdowymi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GPW: Aplikacja mobilna z danymi giełdowymi

GPW udostępniła aplikację mobilną z danymi giełdowymi. Umożliwia ona śledzenie notowań, podstawowych statystyk i bieżących informacji z Głównego Rynku GPW, NewConnect i Catalyst. Narzędzie cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników - pobiera je średnio tysiąc osób dziennie.

Aplikacja przygotowana przez GPW to mobilne źródło informacji o bieżących notowaniach instrumentów finansowych, notowanych na warszawskim parkiecie. Lista instrumentów obejmuje m.in.: indeksy giełdowe, akcje, obligacje, produkty strukturyzowane, kontrakty terminowe, opcje i warranty. Poza notowaniami właściciele urządzeń mobilnych z systemem Google Android lub Apple iOS (iPhone, iPad) mogą również śledzić podstawowe statystyki oraz bieżące informacje z Głównego Rynku GPW oraz rynków NewConnect i Catalyst.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Obszerna lista funkcjonalności, w które została wyposażona aplikacja GPW, zawiera także zakładkę „Moja Giełda”, która umożliwia personalizację listy notowanych instrumentów według preferencji użytkownika. Wszystkie dostępne funkcjonalności aplikacji charakteryzuje czytelna grafika oraz intuicyjna nawigacja. - Na rynku giełdowym nie ma nic cenniejszego niż informacja. Dostęp do niej, jego szybkość i skuteczność, są kluczowym zasobem, w który powinien być wyposażony każdy uczestnik rynku kapitałowego. Jako kluczowa instytucja tego rynku, podejmująca liczne innowacyjne inicjatywy, postanowiliśmy go ułatwić, wykorzystując nowe możliwości technologiczne. Stąd decyzja o bezpłatnym udostępnieniu tej aplikacji. Jestem przekonany, że będzie się ona cieszyła dużym zainteresowaniem nie tylko wśród inwestorów – mówi Ludwik Sobolewski, Prezes GPW.

Aplikacja, zrealizowana przez agencję marketingu mobilnego MoveApp jest dostępna w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Można ją pobrać bezpłatnie w marketach: App Store i Google Play.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij