CD-Action tworzy nową stronę internetową. To pierwsza tak duża aktualizacja od 12 lat

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
CD-Action tworzy nową stronę internetową. To pierwsza tak duża aktualizacja od 12 lat

CD-Action prezentuje nowy serwis internetowy. To pierwsza od niemal 12 lat tak duża zmiana – nowy silnik, nowy wygląd i ambitne plany na bliską i daleką przyszłość.

CD-Action z nowym wyglądem swojego portalu

Mimo że na nowym cdaction.pl można znaleźć akcenty nawiązujące do serwisu, który debiutował w 2009 r., cała warstwa wizualna (a także stojący za nią silnik) została zaprojektowana od podstaw, zgodnie z obowiązującymi standardami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zarówno wygląd, jak i funkcje nowego cdaction.pl będą ewoluowały zgodnie z opiniami czytelników oraz dalszymi planami redakcji. Nowy serwis jest responsywny – dostosowuje się do wszystkich dostępnych na rynku urządzeń oraz pozwala płynnie przełączać się między trybem jasnym i ciemnym.

CD-Action mocniej stawia na YouTube

Dotychczas na cdaction.pl ukazywały się niemal wyłącznie newsy – nowy start przynosi też zmiany w tej materii. Publikowane są recenzje, wrażenia z wczesnych wersji gier, materiały publicystyczne i treści wideo z oficjalnego kanału CD-Action w serwisie YouTube.

– Chcemy w pewnym sensie wyłamać się z internetowego standardu – istotna jest dla nas nie tylko sama treść, ale też to, w jaki sposób ją podajemy. Dlatego materiały na nowym cdaction.pl będą przechodziły tę samą korektę i redakcję, jakiej poddajemy teksty do drukowanego magazynu – mówi Dawid Bojarski, redaktor naczelny CD-Action.

Strona została oznaczona jako „beta” – mimo że już jest bogatsza w treści niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to pierwszy krok z wielu zaplanowanych przez redakcję. Cały czas trwają prace mające wnieść wiele usprawnień i nowych funkcji, które będą wprowadzane stopniowo.

Przed wyłączeniem starego cdaction.pl zaimportowane zostały wszystkie archiwalne treści – oraz konta użytkowników, które wiążą nową stronę z tym samym forum, z którego korzystali dotychczas. Czytelnicy mogą wypełnić swój profil informacjami o ulubionych grach czy posiadanym sprzęcie do grania, a także obserwować konkretnych autorów. Sekcja ta również będzie rozwijana.

W najbliższych miesiącach redakcja będzie informować o kolejnych zmianach i nowościach – zarówno takich, które sugerują czytelnicy, jak i zupełnie niespodziewanych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij