DR SMILE wspiera 30. Finał WOŚP

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DR SMILE wspiera 30. Finał WOŚP

Chcesz z nami wspierać dziecięcą okulistykę, a przy tym zyskać piękny uśmiech i dać uśmiech najmłodszym? Świetnie się składa – możesz to zrobić z DR SMILE!

DR SMILE, marka alignerów, dbająca o uśmiechy tysięcy osób na całym świecie – zadba o uśmiech na twarzy dzieci, biorąc udział w 30. finale najbardziej odjazdowej akcji charytatywnej – Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zbieramy podczas WOŚP na Okulistykę Dziecięcą – diagnostykę i leczenie chorób oczu u najmłodszych. Jak możesz z nami grać? Nic prostszego!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na Aukcje Allegro na rzecz 30 Finału WOŚP od 24 do 14 lutego będziecie mogli wylicytować… coś wyjątkowego! Dobre samopoczucie, lepszą samoocenę i piękny uśmiech, a przy tym przyczynić się do radości i uśmiechu najmłodszych pacjentów! Już wkrótce możesz wylicytować indywidualny plan leczenia – prostowania zębów – tak aby zyskać piękny uśmiech na zawsze!

Link do aukcji: Allegro WOŚP.

Bardzo się cieszymy, że możemy wesprzeć cel Finału! Kochamy pomagać, a przy tym być częścią tej wielkiej, niezwykle ważnej akcji charytatywnej w Polsce. Śledźcie naszą aukcję na Allegro i grajcie z nami na rzecz dzieciaków – Jens Urbaniak, CEO DR SMILE.

Bądźcie z nami podczas Finału – rozdajemy piękne uśmiechy. Siema!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij