Epic Games rozwija nowe studio w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Epic Games rozwija nowe studio w Polsce

Epic z przyjemnością ogłasza, że poszerza swój zespół, rozwijając w Polsce nowe studio zajmujące się produkcją gier. Studio skupi się na oryginalnych, samodzielnych projektach, przełamujących granice zarówno pod względem oprawy graficznej, jak i technologii tworzenia gier.

Prace w nowym studiu poprowadzi niewielki, utalentowany zespół, który przeszedł do Epic z Plastic, słynącego z gier BoundDatura i Linger In Shadows. Twórcy będą ściśle współpracować z działem wydawniczym Epic Games, który pomaga studiom dostarczyć ich kreatywne wizje graczom z całego świata. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pilotowanie rozwoju firmy Epic w Polsce to dla naszego zespołu ogromny zaszczyt. Polska to rozwijający się ośrodek skupiający niezwykle utalentowanych programistów, których potrzebujemy, by opracowywać fantastyczne nowe przygody dla graczy z całego świata – mówi Michał Staniszewski, dyrektor studia Epic Games.

Od ponad dwudziestu lat zespół Plastic tworzy jedne z najambitniejszych i najbardziej przyszłościowych projektów na demoscenie. Ta grupa niesamowicie zdolnych ludzi stworzyła definiujące gatunki projekty, które wytyczały kierunki rozwoju technologicznego, wykorzystując do maksimum możliwości sprzętowe i dbając o estetykę oraz walory artystyczne. Ogromnie cieszy nas, że dołączyli do naszego zespołu i że możemy wspierać ich rozwój w firmie Epic  – mówi Hector Sanchez, dyrektor działu wydawniczego Epic Games.

Intensywnie rozwijamy naszą działalność w regionie i poszukujemy zdolnych programistów, animatorów i producentów, którzy dołączą do tego interesującego nowego zespołu. Pełną listę stanowisk, na które rekrutujemy, można znaleźć na naszej stronie z ofertami pracy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij