Żabka rusza z ofertą promocyjną na ferie „Zima Stulecia”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Żabka rusza z ofertą promocyjną na ferie „Zima Stulecia”

W kilku regionach Polski niedawno rozpoczęły się ferie zimowe. Z tej okazji Żabka przygotowała ofertę promocyjną „Zima Stulecia”. Warto szukać produktów oznaczonych tym hasłem i korzystać ze zniżek do 70% dzięki aplikacji żappka. Oferta ważna od 19 stycznia do 15 lutego br.

Ofertą od 27.01 do 01.02 br. objęte zostały napoje, słone przekąski i słodycze, które umilą wspólne chwile w rodzinnym gronie i czas spędzony z przyjaciółmi. W promocji przy zakupie dwóch napojów Lipton Ice Tea w butelce o pojemności 0,5 l, cena za drugą butelkę wyniesie 2,70 zł (cena regularna: 4,20 zł). Do wyboru różne warianty smakowe. Do tego chipsy Lay’s w cenie 3,99 zł za drugie opakowanie 140 g przy zakupie dwóch (cena poza promocją: 6,50 zł za szt.), a przy zakupie dwóch batonów Oreo, za drugi klienci zapłacą 1,70 zł (cena regularna: 2,70 zł). Promocja jest aktywna wyłącznie przy skorzystaniu z aplikacji żappka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 

Kolejne tygodnie ferii aż do 15 lutego przyniosą nowe produkty w promocji „Zima Stulecia” z żappką. Zachęcamy do śledzenia oferty, która potrwa od 19 stycznia do 15 lutego br. W tym czasie klienci mogą kupić wybrane przekąski i napoje jako wielosztuki, za drugi produkt płacąc nawet do 70% mniej. Akcja skierowana jest to posiadaczy aplikacji żappka. Jeśli jeszcze nie masz aplikacji żappka w swoim telefonie – warto ją założyć, bo skorzystać z tej i kolejnych atrakcyjnych promocji i wiele zyskać!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij