Marka kosmetyków true men skin care partnerem IRONMAN Poland

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka kosmetyków true men skin care partnerem IRONMAN Poland

Do grona partnerów zawodów IRONMAN organizowanych w Polsce dołączyła marka męskich kosmetyków true men skin care. W ramach porozumienia, true pomoże zadbać o kondycję cery uczestników Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw, Enea IRONMAN Gdynia oraz IRONMAN 70.3 Poznań.

Na zdjęciu od lewej: Maciej Adamaszek, IRONMAN i twórca true men skin care, Paulina Szkudlarek, przewodnicząca Rady Nadzorczej i współwłaścicielka true oraz Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rywalizacja w zawodach triathlonowych IRONMAN to ogromny wysiłek dla całego organizmu. Przez wiele godzin uczestnicy narażeni są na działanie wody, wiatru oraz słońca. W trakcie zmagań sportowcy skupiają się na walce ze swoimi słabościami oraz rywalami, nikt nie myśli o negatywnym oddziaływaniu, czasami bardzo trudnych, warunków atmosferycznych. Dlatego z myślą o „ludziach z żelaza” powstało true men skin care, stworzone przez Macieja Adamaszka, triathlonistę, który ukończył pełen dystans IRONMAN w Hamburgu.

Podczas przygotowań do triathlonu zrozumiałem, że pielęgnacja skóry jest tak samo ważna, jak regeneracja mięśni po treningu. Intensywny wysiłek fizyczny i godziny spędzone na basenie, rowerze i biegając, odbiły się na mojej cerze – była wysuszona, twarz wyglądała na zmęczoną, potrzebowała głębokiego oczyszczenia, regeneracji i ochrony. W związku z tym poszukiwałem skutecznych preparatów stworzonych rzeczywiście z myślą o potrzebach męskiej skóry, szczególnie poddawanej tak intensywnemu wysiłkowi fizycznemu, wpływowi promieni UV, spalinom samochodowym itp. – powiedział Maciej Adamaszek, twórca marki true. – Kłopoty ze znalezieniem odpowiednich produktów zmobilizowały mnie do stworzenia własnych kosmetyków. Wygodnych w użyciu, bez dużej ilości produktów, których konieczności użytkowania nie do końca rozumiemy. Takich, które faktycznie działają. Takich, w których składniki aktywne są w realnie skutecznych stężeniach. Takich, które opierają się na wiedzy, osiągnięciach biotechnologii i nauki. Zebrałem wokół siebie zespół ekspertów o podobnej filozofii patrzenia na męskie potrzeby i z myślą o nowoczesnych mężczyznach, wymagających i szukających jakości oraz skuteczności, stworzyliśmy zaawansowaną linię męskich kosmetyków. Nazwałem je true – podkreślił Maciej Adamaszek.

Misją marki jest tworzenie skutecznych kosmetyków z wysokiej jakości składników, które w zdecydowanej przewadze są naturalne, ale są także wzbogacone o składniki będące efektami biotechnologicznego hi-tech. Wszystkie kosmetyki true men skin care są wolne od: olejów mineralnych, parabenów, oleju parafinowego, siarczanów, SLS, SLES, DEA i alkoholu. 

IRONMAN to najbardziej prestiżowe zawody triathlonowe na świecie – powiedział Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland. – Uczestnicy tej rywalizacji odważnie sięgają po marzenia, miesiącami, a czasami nawet latami przygotowując się startu, na przykład na pełnym dystansie. To ludzie świadomi wyznaczonego celu. Dzięki temu również w życiu codziennym mają duże ambicje, mierzą wysoko i oczekują najlepszych produktów. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom partnerami zawodów IRONMAN Poland zostają marki premium, a do takich zdecydowanie należy true™ men skin care, stworzona przez triathlonistę dla triathlonistów. Cieszymy się więc, że naszym zawodnikom zapewniamy emocje na najwyższym poziomie oraz możemy im jednocześnie pomóc w aspekcie zaawansowanej i profesjonalnej ochrony skóry – zaznaczył Michał Drelich.

Każdy uczestnik zawodów spod szyldu IRONMAN organizowanych w Polsce, czyli w Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw, Enea IRONMAN Gdynia oraz IRONMAN 70.3 Poznań otrzyma prezenty od true men skin care.

Rejestracja do zawodów IRONMAN Poland prowadzona jest w portalu SlotMarket.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij