Agata Nowacka i Jakub Kaczmarek awansują w GoldenSubmarine

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agata Nowacka i Jakub Kaczmarek awansują w GoldenSubmarine

Nowy rok, nowe... awanse w dziale obsługi klienta na pokładzie GoldenSubmarine. Na stanowiska managerskie awansowała dwójka pracowników Złotej Łodzi – Agata Nowacka i Jakub Kaczmarek.

Nowa group account managerka, Agata Nowacka, obchodzi w tym roku 10-lecie pracy w GoldenSubmarine. Na co dzień zarządza zespołem doświadczonych accountów, realizuje i koordynuje wieloplatformowe projekty dla kluczowych klientów agencji – m.in. Sephora czy NIVEA. Agata jest posiadaczką DIMAQ Professional, certyfikatu IAB, potwierdzającego jej kwalifikacje z zakresu digital marketingu. Ukończyła Technologię Chemiczną na Politechnice Poznańskiej. Prywatnie miłośniczka zakupów – w szczególności butów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jakub Kaczmarek, z roczną przerwą, pracuje w Złotej Agencji od 2018 roku. Nowy senior business development manager przeszedł pełną drogę awansu od juniora, przez specjalistę, aż po managera. Kuba jest absolwentem nauk politycznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie pracuje w oddziale warszawskim, ale jego serce wciąż jest rozdarte między stolicą a... stolicą Wielkopolski. Na Złotym Pokładzie zajmuje się utrzymaniem relacji z obecnymi klientami, negocjacjami i kompleksową realizacją przetargów dla tych przyszłych. Jakub jest zapalonym triatlonistą i również dumnym posiadaczem certyfikatu DIMAQ.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij