Wystartowała nowa kampania Orange

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wystartowała nowa kampania Orange

4 lutego wystartowała nowa kampania Orange, zachęcająca klientów do przejścia do Orange i reklamująca pakiet Orange Love ze Światłowodem i smart wi-fi.

W spocie opowiadamy historię rodziny znanej ze świątecznych odsłon kampanii Orange. Tym razem wydarza się sytuacja, która jest wszystkim znana z życia – w ostatniej chwili okazuje się, że trzeba na rano przygotować projekt na szkolne zajęcia. Sytuacja wydaje się skomplikowana, ale niezawodny Orange Światłowód wspiera kreatywność naszych bohaterów i pomaga uratować sytuację.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za kreację spotów w reżyserii Państwa Rodzeństwa odpowiada agencja Leo Burnett we współpracy z Orange Polska, a produkcją zajął się Lemon Film, natomiast post produkcją studio Film Garden. Planowanie i zakup mediów zostały powierzone domowi mediowemu Value Media. Za odsłonę kampanii w social mediach odpowiada Follow Agency.

Wielokanałowa kampania zrealizowana będzie w telewizji, internecie, w tym w mediach społecznościowych oraz w formie materiałów drukowanych. 30-sekundowy spot można będzie obejrzeć w telewizji na kanałach należących m.in. do Polsatu, TVN. Ponadto kreacje będą emitowane w mediach społecznościowych w specjalnie dedykowanych formatach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij