Nowi Członkowie dołączają do SAR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowi Członkowie dołączają do SAR

Z początkiem roku 2022 Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR przyjęło w swoje szeregi nowe agencje. Członkami organizacji zostały: Artegence, Whites oraz Numbers & Intuition.

– Ze Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR dobrze się znamy i współpracujemy na różnych płaszczyznach od wielu lat. Dlatego też cieszę się, że przypieczętowaliśmy naszą znajomość. Jesteśmy jedną z najdłużej działających agencji digitalowych w Polsce, więc naturalnym jest, że dołączyliśmy do grona czołowych partnerów z branży komunikacji. Myślę, że to połączenie daje nowe możliwości, a wspólnie możemy o wiele więcej zrobić dla naszego sektorakomentuje Łukasz Szmel, członek zarządu i co-managing director Artegence.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wraz ze wzrostem skali naszej działalności postanowiliśmy wziąć współodpowiedzialność za kreowanie standardów rynku agencyjnego i wizerunku branży. W dołączeniu do SAR widzimy też szansę na czerpanie z wiedzy i doświadczeń innych członków stowarzyszenia – podkreśla Maciej Woźniak, założyciel i prezes zarządu Whites.

– Mimo, że jako zespół ekspertów nie czujemy się już młodzi doświadczeniem branżowym, jesteśmy młodą organizacją – dlatego dołączenie numbers & intuition do SAR, to dla nas ogromna nobilitacja oraz szansa na szersze przedstawienie perspektywy na performance marketing, którego mariaż z podejściem human-centered design jest wpisany w nasze DNA. Wychodząc poza tradycyjne podejście perfo, uzupełniamy je o perspektywę strategiczną, w której centrum stawiamy klienta wraz z jego potrzebami, bolączkami i spojrzeniem na świat. Na tym polega autorska formuła skuteczności Numbersów – realizująca wzrosty efektywności budżetów marketingowych oraz nawiązująca długotrwałą, przyjazną relację marek z jej klientami. Osobiście cieszy mnie także, że Zarząd SAR tę wizję prowadzenia biznesu docenił i przyjął nas do grona członków z otwartością i w niezwykle koleżeńskiej atmosferze. Razem zrobimy dużo dobrego dla branży marketingowej! – mówi Edyta Frąckowiak, COO, Co-Founder numbers & intuition

W obecnej chwili Stowarzyszenie liczy 124 podmioty.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij