Ruszyła pierwsza kampania radiowa portalu pracy przyszłości RocketJobs.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyła pierwsza kampania radiowa portalu pracy przyszłości  RocketJobs.pl

Jobboard RocketJobs.pl startuje z kampanią radiową, w której komunikuje szeroki wachlarz nowoczesnych kategorii pracy umysłowej na swoim portalu. Reklamy można usłyszeć w regionalnych i ogólnopolskich stacjach radiowych.

RocketJobs.pl w najnowszej kampanii radiowej nawiązuje do szerokiego zakresu kategorii ogłoszeń o pracę na swoim portalu, takich jak marketing, sprzedaż, inżynieria, finanse, HR, consulting oraz BI & Data. Zabawna forma spotu wykorzystuje kontekst podróży statkiem kosmicznym do miejsca, które każdy pracownik umysłowy powinien odwiedzić szukając nowej pracy – RocketJobs.pl czyli portalu pracy przyszłości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Chcemy docierać do wszystkich miejsc gdzie znajduje się nasza grupa docelowa czyli specjaliści z szeroko pojętej kategorii pracy umysłowej. Zdecydowaliśmy się na niekonwencjonalną formę spotu, która odróżnia nas nie tylko od konkurencji, ale także w całym paśmie reklamowym – mówi Artur Leśniak, Marketing Manager RocketJobs.pl.

Koncept kreatywny wpisuje się w strategię pozycjonowania jobboardu jako portalu pracy przyszłości, stąd nawiązania do kosmosu i rakiety (statku kosmicznego) jaka widnieje w nazwie i logo RocketJobs.pl. Kampania emitowana jest w regionalnych i ogólnopolskich stacjach radiowych m.in. Radio TokFm, Eska Rock Warszawa czy Akademickie Radio Kampus. Za koncept kreatywny i zakup mediów odpowiada zespół marketingu RocketJobs.pl zarządzany przez nowego Marketing Managera Artura Leśniaka.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij