Byli dyrektorzy Grayling zakładają nową firmę konsultingową Lomond Corporate Relations

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Byli dyrektorzy Grayling zakładają nową firmę konsultingową Lomond Corporate Relations

Dwóch byłych europejskich dyrektorów firmy Grayling utworzyło Lomond Corporate Relations, nową agencję konsultingową w zakresie public affairs i komunikacji korporacyjnej z siedzibą w Europie Środkowo-Wschodniej.

Partnerami zarządzającymi Lomond są Jan Simunek i Ben Petter, wcześniej dyrektor generalny i dyrektor ds. operacyjnych firmy Grayling na Europę kontynentalną. W różnych okresach obaj kierowali również siecią Grayling w Europie Środkowo-Wschodniej i zasiadali w komitecie przywódczym wielokrotnie nagradzanej grupy European Public Affairs.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Lomond ma również Radę Starszych Doradców, w skład której wchodzi czterech członków:

  • Małgorzata O'Shaughnessy, która zbudowała biznes Visa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej i przez 30 lat kierowała działalnością firmy w regionie.
  • Lord Chadlington, założyciel firm komunikacyjnych Shandwick i Huntsworth oraz były doradca Sir Johna Majora i Davida Camerona.
  • Frank Schönrock, były współkierownik biura Edelman we Frankfurcie i przewodniczący europejskiego wydziału zarządzania kryzysowego firmy Grayling.
  • Loretta Ahmed, założycielka i dyrektor generalna Houbara Communications i Lider Roku PRCA MENA na Bliskim Wschodzie w 2020 roku.

– Istnieje realne zapotrzebowanie na usługi konsultingowe, które mogą zaoferować praktyczne wsparcie na wyższym szczeblu i które mogą rozwiązać problemy o znaczeniu krytycznym dla firmy. Dużym agencjom w Europie coraz trudniej jest to zagwarantować, co stwarza szansę dla mniejszych firm z odpowiednim personelem – powiedział Jan Simunek.

– W Europie Środkowo-Wschodniej istnieje bardzo ograniczona liczba wysokiej jakości agencji public affairs, a jeszcze mniej jest takich, które są w stanie zintegrować public affairs i komunikację korporacyjną. Lomond ma wyróżniającą się ofertę dla klientów wyższego szczebla i bardzo się cieszę, że mogę być jej częścią – powiedziała Małgorzata O'Shaughnessy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij