Kacper Gilarowski jako head of martech w K2 Precise

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kacper Gilarowski jako head of martech w K2 Precise

Kacper Gilarowski awansował na stanowisko head of martech w K2 Precise (Grupa K2). Będzie odpowiedzialny za rozwój oferty agencji w obszarach marketing automation, lojalizacji i utrzymania użytkowników oraz optymalizacji customer journey.

Kacper Gilarowski związany jest z branżą od 7 lat. Wiedzę dotyczącą zaawansowanych rozwiązań digital zdobywał m.in. w RTB House i MediaCom. Współtworzył też agencję data-driven marketingu Datomni. Przez ostatni rok w K2 Precise, jako E-commerce expert, realizował szereg projektów e-commerce dla klientów agencji, m.in atlantic.pl, morizon.pl czy resibo.pl.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kacper Gilarowski jest osobą, która ma bardzo szeroką wiedzę w obszarze optymalizacji customer journey w e-commerce. Jego wiedza przekłada się na bardzo policzalne wyniki u klientów, którzy pracują z nami na całym lejku sprzedażowym. Używając rozwiązań marketing automation umie skutecznie monetyzować inwestycje marketingowe e-biznesów, dzięki czemu K2 Precise oferuje klientom e-commerce rozwiązania 360 stopni: od pozyskania użytkownika, poprzez retencję, do lojalizacji – mówi Maja Biniewicz, chief business officer w K2 Precise.

Na nowym stanowisku Gilarowski będzie odpowiadał m.in. za rozwój partnerstw narzędziowych, budowę i rozwój zespołu martech oraz poszerzanie oferty agencji w tym zakresie.

Kacper Gilarowski jest absolwentem kierunku Informatyka i Ekonometria na SGGW. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij