Peace Of Heart, czyli kolekcja NFT wspierająca Ukrainę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Peace Of Heart, czyli kolekcja NFT wspierająca Ukrainę

Ruszyła sprzedaż charytatywnej kolekcji NFT, wykonanej przez ukraińskie dzieci, z której 100% dochodu zostanie przekazane na działania Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz Ukrainy.

Ponad półtora miliona ludzi już opuściło Ukrainę. A dziesiątki milionów ukraińskich obywateli przeżywają właśnie najtrudniejsze chwile. PAH, indaHash, Fundacja Ashoka oraz Crypto 4 Changemaking postanowili dołożyć dodatkową cegiełkę, wspierając swoich sąsiadów. W połączeniu potrzeb z oferowaną pomocą i koordynacji projektu pomogła fundacja Tech To The Rescue.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kolekcja powstała z rysunków stworzonych przez dzieci z Ukrainy. Peace of Heart jest unikalnym przedsięwzięciem, ponieważ łączy najnowocześniejszą i transparentną technologię blockchain z inicjatywą charytatywną. Dzieci z całej Ukrainy udostępniają swoje rysunki, które następnie są digitalizowane jako NFT. Każda osoba, która wesprze projekt stanie się właścicielem jednego z tych wyjątkowych obrazków.

Kolekcję można kupić pod adresem: peaceofheart.eu.

Ta kolekcja jest unikalna, bo NFT powstały poprzez zdigitalizowanie rysunków wykonanych przez dzieci z Ukrainy, przenoszące na papier swoje przeżycia i emocje. Wierzymy, że społeczność krypto entuzjastycznie odbierze nasza wspólną inicjatywę i zaangażuje się w nią. Dzięki tym środkom będziemy mogli realnie pomóc osobom w potrzebie – mówi Marek Abłasewicz, z zespołu Komunikacji i Fundraisingu PAH.

Projekt ten został zorganizowany i zrealizowany na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, która otrzyma 100% zebranych środków i je odpowiednio rozdysponuje.

Kolekcja składa się z 999 sztuk, a minting jednej sztuki kosztuje 0.1 ETH. Jednocześnie dbamy o nasze środowisko, dlatego chcemy, aby nasze działania miały minimalny wpływ na planetę. Dlatego Plan Be Eco wspiera akcję „Peace of Heart” w wyliczeniu śladu węglowego oraz pomaga w kompensowaniu emisji CO2. Dzięki temu dana kolekcja NFT jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla – dodaje Agnieszka Maciejowska, prezeska i współzałożycielka Plan Be Eco.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij