Nowy menedżer sprzedaży i klienci zanox

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Reklama internetowa

partnerem merytorycznym działu jest AdForm

Nowy menedżer sprzedaży i klienci zanox

Zanox zatrudnił nowego menedżera sprzedaży. Tomasz Karolak będzie odpowiedzialny za sprzedaż usług sieci w Europie Centralnej i Wschodniej. Do grona klientów firmy dołączyły sieci Smyk, Empik, Play, Groupon Shop oraz Office Depot.

Nowy menedżer sprzedaży przeszedł do zanox z Google Polska, gdzie pracował jako Senior Account Manager dla branży lokalnej, handlowej oraz media i rozrywka. Tomasz Karolak jest absolwentem krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, ukończył także program Executive MBA realizowany przez Uniwersytet w Sztokholmie i Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Do jego nowych obowiązków należy upowszechnianie wiedzy z obszaru marketingu efektywnościowego zanox. Będzie też odpowiedzialny za rozwój sprzedaży w regionie Europy Centralnej i Wschodniej, a także pozyskiwanie nowych klientów w strategicznych branżach: handel, turystyka, technologia i telekomunikacja oraz finanse. Do jego zadań należy również wprowadzanie do oferty zanox nowych kanałów promocji sprzedaży i narzędzi wspomagających rozwój programów afiliacyjnych: jak np. retargetowanie produktowe, retargetowanie procesu zakupu, reklama w wyszukiwarkach w modelu CPA/CPS (płać za efekt/sprzedaż).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mimo wakacyjnego spowolnienia na rynku reklamy internetowej, zanox pozyskał pięciu nowych klientów strategicznych. Do programów firmy dołączyła sieć specjalistycznych sklepów dziecięcych - SMYK. Współpracę reklamową rozpoczął też EMPIK, który jest jednym z najczęściej odwiedzanych sklepów internetowych w Polsce. Swoje programy powierzyli zanox również Groupon Shop oraz Office Depot, jeden z największych na świecie producentów materiałów biurowych. Do grona reklamodawców dołączyła również sieć telefonii komórkowej Play.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij