Agencja Follow The Step startuje z nowym festiwalem na zakończenie lata

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Follow The Step startuje z nowym festiwalem na zakończenie lata

We wrześniu w Warszawie odbędzie się nowy festiwal na miarę najlepszych wydarzeń muzycznych w Europie. Do zobaczenia na On Air!

Organizatorem wydarzenia jest Follow The Step – jeden z największych i najszybciej rozwijających się promotorów muzycznych i organizatorów wydarzeń live na polskim rynku. Agencja znana jest z wydarzeń takich jak Fest Festival, Undercity, Wisłoujście, Summer Contrast, World Wide Warsaw, cyklu koncertów Lato na Pradze oraz z  popularnych warszawskich klubów – Smolna i Praga Centrum.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

On Air to połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata. Chcemy wykorzystać ostatnie słoneczne dni i wypełnić je muzycznym widowiskiem jakiego w Warszawie jeszcze nie było – zapowiadają organizatorzy.

Styl muzyczny On Air to współczesna mieszanka jakościowego popu, alternatywy, rapu i innych gatunków będących obecnie na topie najczęściej słuchanych utworów. On Air przeniesie festiwalowy klimat do tętniącej życiem Warszawy. Przygotujcie się na dawkę pozytywnej energii w otoczeniu neonów, dobrej muzyki i jedynej w swoim rodzaju atmosfery ostatnich dni wakacji.

Gdzie? Kiedy? Kto wystąpi?

Organizatorzy dokładną datę wydarzenia, jego lokalizację oraz line-up pozostawiają na ten moment w tajemnicy. Więcej informacji na ten temat znajdziemy w najbliższą środę, 6 kwietnia o godzinie 11:00 na oficjalnym profilu festiwalu na Facebooku oraz na stronie internetowej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij