YOPE jednym z pierwszych klientów nowej agencji LEPONT

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
YOPE jednym z pierwszych klientów nowej agencji LEPONT

Do nowo powstałej agencji LEPONT, założonej przez Kamilę Kończak i Łukasza Szczybelskiego, dołącza marka kosmetyczna YOPE. Zespół LEPONT jest odpowiedzialny za kompleksową obsługę mediowo-PRową oraz działania w zakresie influencer marketingu.

LEPONT, jako agencja łącząca kompetencje kreatywne, consultingowe, mediowe i wizerunkowe, odpowiada za kompleksową obsługę marki YOPE w ścisłej współpracy z działem marketingu firmy. Zadaniem zespołu agencji będzie opracowywanie strategii komunikacji PR dla kluczowych w danym okresie linii produktowych, media relacje, działania influencerskie oraz bieżące wsparcie marki w kampaniach PR i projektach specjalnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nawiązanie współpracy z marką YOPE jest dla nas, jako nowej agencji na rynku, dużym wyróżnieniem, ale i świetnym początkiem do rozwoju działu beauty w LEPONT. Naszym celem jest tworzenie kreatywnych rozwiązań komunikacyjnych dla YOPE i ich efektywne wdrażanie – mówi Kamila Kończak, managing director LEPONT.

Karolina Kuklińska, CEO & Co-Owner YOPE dodaje:

Nasza firma bardzo dynamicznie się rozwija. Rozwój jest dla YOPE elementarną częścią prowadzenia świadomego biznesu, dlatego też zdecydowaliśmy się na stałą współpracę i obsługę agencyjną przez Lepont - wybraliśmy nową agencję na rynku, która w naszym poczuciu stworzy dla nas nową jakość i zadba kompleksowo o potrzeby komunikacyjne YOPE. Przed nami rok pełen wyzwań i ekscytujących nowych projektów, cieszę się że mamy do nich odpowiedniego partnera.

Za koordynację współpracy z klientem odpowiada Monika Marszałek, head of communication w LEPONT,  wcześniej zatrudniona m.in.  w strukturach adidas group, prowadząc komunikację marki Reebok na rynkach EE.

Współpraca agencji z marką YOPE jest wynikiem wygranego zapytania ofertowego. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij