Your KAYA nowym klientem agencji LEPONT

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Your KAYA nowym klientem agencji LEPONT

Agencja LEPONT rozpoczyna działania komunikacyjne, doradztwo strategiczne oraz PR wizerunkowy i produktowy dla Your KAYA, polskiej marki ekologicznych środków do pielęgnacji i higieny intymnej.

W ramach umowy z Your KAYA, agencja zajmuje się całościową obsługą komunikacyjną, aktywnym prowadzeniem biura prasowego, strategią współpracy z mediami i influencerami oraz kreacją  działań z zakresu brand experience i wsparciem w  realizacji wydarzeń specjalnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka Your KAYA została założona w listopadzie 2017 roku w odpowiedzi na lukę w prawie europejskim, które nie wymaga od producentów ujawniania składów produktów menstruacyjnych. Dziś wraz z 40-osobowym zespołem tworzą markę środków pielęgnacyjnych i do higieny osobistej w modelu subskrypcyjnym, który pomaga zapomnieć o zakupowym stresie.

Z ramienia agencji za kompleksową obsługę klienta odpowiedzialny jest zespół pod kierunkiem Moniki Marszałek, head of communication, wcześniej zatrudnionej m.in. w strukturze adidas group.:

Marka Your KAYA znajdowała się na naszej osobistej liście marzeń, ponieważ jej subskrypcyjny model, zaangażowanie społeczne i środowiskowe oraz odważną komunikację, widzimy, jako wartości biznesu przyszłości. To kolejna w naszym portfolio marka zaangażowana społecznie, która głośno mówi o sprawach budzących kontrowersje. Odpowiedzialność za jej komunikację to dla nas powód do dumy ale i wyzwanie.

Kaja Rybicka-Gut dodaje:

Nie od dziś wiadomo, że jako Your KAYA lubimy robić rzeczy w niestandardowy sposób, bo tylko to pozwala na wprowadzenie zmian mających wpływ na świadomość naszych odbiorców. Od pierwszego spotkania z agencją wiedzieliśmy, że Lepont to odpowiedni partner, który podoła takiemu wyzwaniu. Jesteśmy podekscytowani tą współpracą i czekamy na więcej!

Współpraca została nawiązana na czas nieokreślony, drogą rekomendacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij