Jak usunąć karę ręczną nałożoną przez Google?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak usunąć karę ręczną nałożoną przez Google?

Infografika przygotowana przez agencję SEO widzialni.pl przedstawia porady i wskazówki dla właścicieli witryn, dotyczące usuwania kary ręcznej nałożonej przez Google.

Zdarza się, że witryna dostaje karę od Google za stosowanie nienaturalnych linków. Informacje zawarte w infografice opracowanej przez widzialni.pl pozwolą przybliżyć, w jakich sytuacjach należy skorzystać z Disavow Tool, czyli podjąć działania mające na celu usunięcie kary. Wskazano na narzędzia, których należy użyć, aby zlokalizować linki prowadzące do witryny. Znajdziecie tu wiele cennych porad specjalistów, dotyczących zasad określania, które linki mogą szkodzić witrynie oraz w jaki sposób tego typu odnośniki należy zgłaszać do Disavow Tool.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 Należy jednak pamiętać, że zgłoszenie linków do narzędzia Disavow nie gwarantuje powrotu pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google. Natomiast podejmowanie jakichkolwiek działań mających na celu zrzeszanie się linków bez wiedzy na temat SEO, może zaszkodzić pozycji witryny. Aby tego uniknąć, należy poprosić o pomoc specjalistów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij