Reżyserka i fotografka Milly Grange-Bennett reprezentowana przez Papaya Films

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Reżyserka i fotografka Milly Grange-Bennett reprezentowana przez Papaya Films

Milly Grange-Bennett to reżyserka i fotografka z bogatym doświadczeniem w branży modowej i muzycznej. Dziś dołącza do twórczyń reprezentowanych przez Papaya Films.

Milly zaczynała od dokumentowania koncertów twórców undergroundowej sceny Londynu. Obecnie, absolwentka London College of Fashion, dzięki doświadczeniu medialnemu w wielu obszarach kreatywnych, ma na koncie krótkometrażowe filmy dokumentalne oraz kontent reklamowy dla marek takich jak Nike, London Fashion Week, Harringtons Hair, Kering i Notion Magazine.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Milly jest również autorką, stworzonego we współpracy z Getty Images, dokumentu o znanym na całym świecie Cirque du Soleil. W branży muzycznej może pochwalić się trwałymi relacjami z takimi firmami jak Universal Music Group, Autonomy Music Group oraz indywidualnymi artystami takimi jak Two Door Cinema Club.

W ramach współpracy z Papaya Films Milly Grange-Bennett wesprze dział projektów muzycznych oraz content’owych. Papaya Films reprezentuje obecnie kilkudziesięciu reżyserów, operatorów i fotografów w ramach swoich struktur w Warszawie, Londynie, Nowym Jorku oraz Lizbonie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij