Tiger Energy Drink w nowym teledysku Young Leosi

Tiger Energy Drink w nowym teledysku Young Leosi

W teledysku do utworu "Rok Tygrysa" często i wyraźnie pokazywany jest napój energetyczny Tiger. Logo marki widzimy również na strojach występujących w nim tancerzy.

Premierowy singiel Young Leosi zatytułowany „Rok Tygrysa" już pojawił się na platformie YouTube – muzykę stworzyła grupa Broke Boys, a cały utwór idealnie oddaje styl młodej wokalistyki. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To co jednak bardziej nas interesuje w przypadku tej produkcji to warstwa wizualna – w teledysku widzimy Young Leosię występującą obok grupy kilkunastu tancerzy. Szybko rzuca się w oczy jeden element w całym klipie – wyjątkowo wyraźnie i często pokazywany jest w nim napój energetyczny Tiger, który jest produkowany przez Grupę Maspex. 

Puszkę trzymają w rękach bohaterowie klipu, którzy otwierają ją i piją napój. Tiger jest elementem układu choreograficznego (tancerze ustawiają puszki na głowie). Duże logo marki pojawia się również na ubraniach występujących tancerzy.

Gdy widzimy, jak intensywnie jest pokazywany w teledysku produkt Grupy Maspex, wówczas zauważamy, że tytuł samego utworu również nie jest przypadkowy i wyraźnie nawiązuje do promowanego w nim utworu. Warto jednak podkreślić, że sam tekst piosenki nie dotyczy bezpośrednio marki Tiger.

Fani wokalistki oceniają współpracę marki Tiger i jej udział w teledysku pozytywnie:

OMG Tigerki na teledysku - moje ulubione energetyki.

Piję twoje zdrowie pysznym, zimnym Tigerkiem.

Nie z Bacardi to chociaż z Tigerem współpraca pykła.

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy „występ" marki Tiger Energy Drink w branży muzycznej. Trzy lata temu produkt był promowany w spocie do piosenki rapera Abradaba. W 2017 roku z kolei w kampanii „Mocniej, szybciej, celniej, trzeźwiej" głosu użyczył raper Fokus. 

PS

Jakiś czas temu marka TIGER Enegry Drink zmieniła awatar w mediach społecznościowych na wizerunek łączący tygrysa z… misiem. Dlaczego? Właśnie w ten sposób Tiger zakomunikował swoje wejście w świat NFT.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij