Jogurty naturalne OSM Piątnica w szerokozasięgowej kampanii reklamowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jogurty naturalne OSM Piątnica w szerokozasięgowej kampanii reklamowej

Kampania obejmuje emisje spotów reklamowych w największych stacjach telewizyjnych, działania promocyjne w kanałach digital, VOD, social media oraz w gazetkach promocyjnych. Nowe spoty oraz cała kampania podkreślają najważniejsze cechy produktu.

Jogurty naturalne w nowej odsłonie – nowoczesne opakowanie, jeszcze gęstsza konsystencja

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jogurty naturalne z Piątnicy dostępne są obecnie w nowych opakowaniach z przejrzystą i czytelną grafiką, która wyraźnie komunikuje wyjątkowe cechy produktu oraz wartości wpisane w tożsamość marki – prosty i naturalny skład, lokalne pochodzenie oraz autentyczność. Wraz ze zmianą opakowań Jogurty naturalne z Piątnicy zyskały jeszcze gęstszą, bardziej aksamitną konsystencję. Dodatkowo powiększeniu uległa gramatura Jogurtu naturalnego 170 g, który teraz dostępny w kubeczku o pojemności 180 g.

Kampania promocyjna Jogurtów naturalnych

Jogurt naturalny z Piątnicy posiada niezmienny od momentu wprowadzenia prosty skład – zawiera jedynie mleko i żywe kultury bakterii jogurtowych. Najważniejsze cechy produktu zostały podkreślone w najnowszej kampanii z hasłem „TAKI W SAM RAZ – z Piątnicy, no bo skąd!”.

Za pomysł i realizację szerokozasięgowej kampanii reklamowej odpowiada agencja reklamowa Plej, a za zakup mediów FiveMedia oraz Starcom. Emitowane w telewizji spoty będą wspierane kampaniami digital oraz w mediach społecznościowych, a także działaniami z zakresu PR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij