Greg Albrecht został doradcą zarządu Nieagencji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Greg Albrecht został doradcą zarządu Nieagencji

Do zespołu Nieagencji – jako doradca zarządu – dołączył Greg Albrecht. Ten doświadczony praktyk biznesu wesprze firmę w rozwoju i budowie kultury organizacyjnej.

Nieagencja już od ponad trzech lat buduje z klientami skuteczne strategie marketingowe przyszłości. – Nigdy nie pozycjonowaliśmy się jako startup, ale w pierwszym okresie działalności każda firma nim jest. Jest trochę nieokrzesana i szalona. Odrobina szaleństwa musi pozostać, aby było kreatywnie, ale my zawsze woleliśmy mówić o sobie nie jako o wiecznym startupie, a raczej przyszłym blue chip, czyli firmie która cieszy się zaufaniem i ma dobre wyniki finansowe. Chcemy dążyć do tego i coraz lepiej zarządzać. Stąd decyzja o rozszerzeniu współpracy z Gregiem Albrechtem – mówi Marcin Żukowski, członek zarządu Nieagencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od 2022 roku w Nieagencji na stałe obecny jest Greg Albrecht, który od ponad roku wspiera firmę, a od 2022 pełni funkcję doradcy zarządu Nieagencji. Greg to przedsiębiorca z 20-letnim doświadczeniem w biznesie B2B, doradca zarządów, inwestor i autor znanego podcastu „Wszystkie twarze biznesu”. Jego zadaniem we współpracy z Nieagencją jest wsparcie rozwoju biznesu i kultury organizacji.

– Nieagencja to zespół ludzi, którym naprawdę zależy na długoterminowej relacji, odpowiedzialnych działaniach i rezultatach swoich klientów. Ich zasady i niezwykła kreatywność bardzo mi imponują i motywują do wspierania zarządu najlepiej jak potrafię – dodaje Greg Albrecht.

– Nasz claim to „Sprawdźmy, co dalej” i lubimy mieć pewność, że na ścieżce rozwoju podążamy w słusznym kierunku. Cykliczne warsztaty z Gregiem pomagają nam utrzymać kurs i odpowiednio go korygować. Dzięki tej współpracy nasza oferta staje się bardziej zrozumiała i jeszcze bardziej wartościowa dla klientów. Rozwijamy naszą jednostkę specjalną i potrzebujemy najlepszych, a Greg z pewnością do takich należy – komentują Marcin Żukowski i Bartosz Wilim.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij