Łukasz Nowatkowski dołączył do IDEA commerce S.A. jako dyrektor operacyjny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łukasz Nowatkowski dołączył do IDEA commerce S.A. jako dyrektor operacyjny

Z początkiem marca IDEA commerce S.A., firma wspierająca swoimi rozwiązaniami szeroko pojętą branżę e-commerce, zyskała nowego dyrektora operacyjnego – Łukasza Nowatkowskiego.

Łukasz Nowatkowski, jako chief operating officer oraz chief information security officer w IDEA commerce S.A. ma za zadanie dbać o bezpieczeństwo funkcjonowania ekspertów e-commerce, w trosce o klientów, z którymi pracują.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Łukasz Nowatkowski od 20 lat związany jest z branżą IT Security. Administrował pierwszymi sieciami szerokopasmowego dostępu do Internetu. Przez ostatnie lata prowadził zespół IT Security, zasiadając w zarządzie G DATA Software. Doradzał największym markom branży, pomagając w rozwoju i bezpieczeństwie infrastruktur informatycznych edukując oraz dostarczając bezpieczeństwo i narzędzia ciągłego monitoringu usług. Jest współtwórcą pierwszej szczepionki antywirusowej przeciwko robakowi Sasser, który rozprzestrzeniał się w systemach komputerowych opartych o platformę Windows w 2004 roku.

Do spółki IDEA commerce S.A. dołączył w marcu 2022 roku. Od tego czasu zdążył już wprowadzić nowe pakiety topowego systemu ERP dla e-commerce – IDEAerp oraz poszerzył ofertę hostingową o zaawansowane pakiety bezpieczeństwa dla przestrzeni dyskowych sklepów internetowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij