Siatka uśmiechów Polaków – wyjątkowy billboard w centrum Warszawy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Siatka uśmiechów Polaków – wyjątkowy billboard w centrum Warszawy

1 września w samym sercu Warszawy przy ul. Marszałkowskiej pojawił się niecodzienny billboard, przyciągający wzrok siłą uśmiechu drugiego człowieka. Billboard jest efektem rozstrzygnięcia konkursu internetowego organizowanego w ramach akcji „Wybieraj pasty świadomie”, której partnerem jest GSK.

Aby wziąć udział konkursie należało odwiedzić stronę akcji i przesłać zdjęcie swojego uśmiechu, a następnie zachęcić znajomych z Facebooka do rozpoznania go. Uśmiechy znajdujące się na billboardzie to te, które zidentyfikowała największa liczba osób. Billboard będzie można oglądać do końca września. Konkurs cieszył się dużą popularnością. Zarejestrowało się w nim prawie 2 tysiące osób, a ponad 500 zdecydowało się na przesłanie swojego zdjęcia. Liczba prób odgadnięcia uśmiechów sięgnęła natomiast prawie 13 tysięcy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konkurs był częścią trwającej akcji „Wybieraj pasty świadomie”. Ma ona na celu zachęcenie konsumentów do odwiedzania aptek i konsultacji z farmaceutą w celu doboru specjalistycznej pasty do zębów. Badania wykazują, że problem nadwrażliwości zębów, kwasowej erozji szkliwa, czy krwawiących dziąseł jest powszechny, a jednak często pozostaje ignorowany. O piękny uśmiech i zdrowie jamy ustnej można jednak zadbać w prosty sposób poprzez skorzystanie z fachowej porady farmaceuty i regularne stosowanie odpowiednio dobranej specjalistycznej pasty. Profesjonalną ochronę zapewnić może wyłącznie produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb konsumenta. Akcja „Wybieraj pasty świadomie” jest prowadzona w aptekach na terenie całego kraju.

Marki parodontax®, Sensodyne® oraz ProSzkliwo oferują szeroki wybór specjalistycznych past do zębów opracowanych z myślą o kompleksowej i zindywidualizowanej ochronie jamy ustnej.

parodontax® – specjalistyczna pasta do zębów, która zapewnia ochronę przed podrażnieniami dziąseł, wzmacnia dziąsła, przyśpiesza ich gojenie jak również dokładnie oczyszcza zęby i zapewnia uczucie długotrwałej świeżości. Zawiera unikalną kombinację soli mineralnych i naturalnych wyciągów z ziół.

Sensodyne® – specjalistyczna pasta do zębów, która przynosi ulgę osobom cierpiącym na nadwrażliwość. Dzięki unikatowej formule odbudowuje wrażliwe zęby oraz tworzy trwałą mineralną warstwę ochronną na powierzchni odsłoniętej zębiny i wewnątrz otwartych kanalików zębinowych. Stosowana codziennie przynosi ulgę w bólu i zapewnia długotrwałą ochronę wrażliwych miejsc zębów.

ProSzkliwo – specjalistyczna pasta do zębów pomagająca zachować zdrowe, mocne szkliwo, odpowiednio chroniąc je przed następstwami działania kwasów każdego dnia. Dzięki paście ProSzkliwo, przy każdym szczotkowaniu zębów minerały wnikają w głąb osłabionego szkliwa aktywnie je utwardzając. Optymalna formuła z fluorkiem wzmacnia osłabione szkliwo i zapobiega rozpuszczaniu jego pozostałych warstw.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij