„Wielkie postępy, coraz mniejsze ślady” – nowa kampania Scania Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Wielkie postępy, coraz mniejsze ślady” – nowa kampania Scania Polska

Scania podejmuje kolejne kroki na drodze do zmniejszenia śladu węglowego ze wsparciem Pod Prąd Studio. Podczas kongresu Impact’22 w Poznaniu, Scania Polska ogłosił nową kampanię reklamową pod hasłem „Wielkie postępy, coraz mniejsze ślady”.

Pojazdy ciężarowe odpowiadają za około jedną czwartą emisji CO2 z transportu drogowego w UE i za około 6% całkowitych emisji w UE. Pomimo wzrostu efektywności zużycia paliwa w ostatnich latach, emisje te wciąż rosną, ze względu na rosnące zapotrzebowanie na transport.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dlatego w 2019 r. UE uchwaliła pierwsze w historii ogólnounijne normy emisji CO2 dla pojazdów ciężarowych i wyznaczyła cele w zakresie zmniejszenia średniej emisji na lata 2025 i 2030.  Cele, które dziś stanowią „serce” globalnej strategii firmy Scania.

Scania jest silnie zaangażowana w upowszechnianie transportu niezależnego od paliw kopalnych, a znajdujące się w naszej ofercie pojazdy elektryczne odgrywają kluczową rolę w tym procesie. Chcemy przyspieszyć zmianę w kierunku zrównoważonego transportu w Polsce. Nie możemy oglądać się na innych, musimy działać tu i teraz, do czego nawiązujemy w haśle naszej kampanii – mówi Paweł Paluch, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Scania Polska S.A.

Kampania promująca elektryczne rozwiązania transportowe Scania ma zasięg globalny, jest realizowana na całym świecie. W Polsce o opracowanie jej hasła przewodniego zadbało Pod Prąd Studio.

Scania to marka premium, silnie ugruntowana na naszym rynku. Każdego dnia jej działania i produkty wpływają na życie milionów ludzi, pośrednio lub wprost. Cieszymy się, że możemy być częścią przemiany transportu w Polsce. Hasło „Wielkie postępy, coraz mniejsze ślady” wzmacnia i ugruntowuje wizerunek firmy Scania jako innowacyjnej firmy, która wykorzystuje nowoczesne rozwiązania w działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju. Zależało nam na podkreśleniu tego faktu i skoncentrowaniu się na efektach działań – mówi Paul Bachowski, strateg w Pod Prąd Studio.

Nowa kampania pod hasłem „Wielkie postępy, coraz mniejsze ślady” oficjalnie rozpoczęła się 11 maja 2022.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij