Agencja Spacecamp zajmuje się obsługą digitalową polskiego oddziału Mastercard

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Spacecamp zajmuje się obsługą digitalową polskiego oddziału Mastercard

Wchodząca w skład holdingu Brand New Galaxy agencja Spacecamp z początkiem roku została wybrana przez warszawskie biuro Mastercard do długofalowej współpracy.

Agencja Spacecamp jest odpowiedzialna za szereg działań digitalowych, w tym prowadzenie stron związanych z programem lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, kampanię performance’ową, SEO, optymalizację UX/UI oraz CX, content marketing, a także analitykę i raportowanie. Jednocześnie po stronie Spacecamp leży przygotowywanie materiałów mediowych, jak również bieżący konsulting.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z dużą sympatią obserwujemy rozwój Spacecamp w ostatnich latach, patrząc jak „przemeblowuje” rynek agencyjny. Teraz powierzamy Spacecamp szeroki zakres działań digitalowych w wielowątkowych i często bardzo złożonych technologicznie projektach. Jestem przekonany, że to start bardzo owocnej współpracy, która przełoży się na doświadczenia Klientów i innowacyjne projekty, którymi zaskoczymy rynek – mówi Jerzy Hołub, dyrektor marketingu w Polskim Oddziale Mastercard.

To niezwykłe nobilitujące zostać wybranym przez firmę stawiającą na innowacje, jakość i bezpieczeństwo. Nasz zespół doskonale czuje się w projektach łączących świat marki z CX. Liczymy, że z Mastercard uda nam się wspólnie rozwijać program Mastercard Bezcenne Chwile, dostarczając użytkownikom i klientom jak najlepsze doświadczenia – mówi Alicja Miłuńska, chief operating officer w Spacecamp.

Agencja została wybrana do współpracy w wyniku przetargu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij