Ponad 500 000 nagród do wygrania w loterii w sklepach Biedronka!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ponad 500 000 nagród do wygrania w loterii w sklepach Biedronka!

1 września br. w sieci sklepów Biedronka ruszyła wielka loteria „Zdrapka w Kropki”, w której do wygrania jest wiele nagród – w tym aż 100 samochodów marki Volkswagen. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy w sklepach Biedronka za min. 50 zł i odebrać zdrapkę.

Wielka loteria „Zdrapka w Kropki” to okazja do zdobycia atrakcyjnych wygranych z puli ponad 500 000 nagród. Wśród nich znajduje się aż 100 samochodów Volkswagen Golf Sportsvan, a także 1 000 nagród w postaci sprzętu elektronicznego (aparatów fotograficznych NIKON COOLPIX L330 - 400 szt., smartfonów Samsung Galaxy S4 mini – 300 szt., iPadów mini – 200 szt. i konsol do gry PlayStation®4 – 100 szt.), 25 tys. ekspresów do kawy ITALICO oraz 500 tys. bonów na zakupy o wartości 10 zł brutto.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w loterii „Zdrapka w Kropki”, wystarczy w sklepie Biedronka zrobić zakupy za min. 50 zł (z wyłączeniem napojów alkoholowych i wyrobów tytoniowych) i odebrać zdrapkę oraz wydruk niefiskalny z kasy. Każdy pełnoletni uczestnik zabawy, który w polu ochronnym zdrapki znajdzie symbol nagrody, zostaje jednym ze zwycięzców loterii. Zwycięską zdrapkę i wydruk niefiskalny wraz z oświadczeniem i danymi osobowymi należy przesłać na podany w regulaminie adres.

Klienci, którzy dokonają zakupów na kwotę wyższą niż 50 zł, otrzymają ilość zdrapek, odpowiadającą wielokrotności 50 zł. Zdrapki należy odebrać od kasjera bezpośrednio po dokonaniu zakupów. Każda osoba może też wziąć udział w loterii dowolną ilość razy.

Klienci mogą odbierać zdrapki w loterii sklepów Biedronka od 1 września do 12 października br. lub do wyczerpania puli zdrapek w danym sklepie.

Wręczenie tych najbardziej wartościowych nagród, czyli samochodów Volkswagen Golf Sportsvan, odbędzie się podczas uroczystej Gali.

Szczegóły loterii „Zdrapka w kropki” oraz jej regulamin są dostępne na stronie internetowej oraz bezpośrednio w sklepach Biedronka.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij