#jestOH! – rusza konkurs oraz kampania lodów marki E.Wedel

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#jestOH! – rusza konkurs oraz kampania lodów marki E.Wedel

Nadchodzi najprzyjemniejszy okres w roku – lato. To kolejny sezon, w którym konsumenci będą mieli okazję spróbować unikalnego smaku lodów E.Wedel OH!. Ich promocję wspierać będą wyjątkowe działania marketingowe oraz konkurs z oryginalnymi nagrodami.

Tegoroczna kampania lodów E.Wedel OH! skupia się wokół idei kreatywnej #jestOH!. Jej hasło przewodnie nie tylko odwołuje się do oryginalnej nazwy wedlowskich lodów, ale także do zachwytu, jaki pojawi się u każdego, kto skosztuje ich wyjątkowego smaku. Dlatego marka E.Wedel postanowiła zaangażować do kampanii 10 znanych influencerów, którzy mieli okazję spróbować wedlowskich propozycji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz ruszają na poszukiwanie swoich ulubionych smaków, dzielą się tym na swoich kanałach w social mediach, relacjonują odkrywanie smaków lodów OH! i zachęcają konsumentów do uczestniczenia w zabawie. A jest czego szukać, ponieważ w wedlowskim, lodowym portfolio znaleźć można klasyczne smaki na bazie śmietanki (w tym wanilię, czekoladę i słony karmel), lody kwiatowe inspirowane kwiatem wiśni i lawendą, wyjątkowe połączenie owocowego sorbetu z chrupiącą wedlowską czekoladą oraz propozycje w większych opakowaniach, gwarantujących jeszcze więcej przyjemności takiej, że OH!. 

Oprócz kampanii influencerskiej, marka E.Wedel przygotowała także konkurs dla wszystkich poszukiwaczy. Zadanie jest proste – wystarczy opublikować na swoim koncie na Instagramie autorskie zdjęcie z lodem lub lodami E.Wedel OH!, które swoją formą odpowie na kreatywne wyzwanie „Pokaż, że jest #jestOH!”. Następnie użyć do jego oznaczenia wskazanych w regulaminie hashtagów oraz profilu marki na Instagramie.

W konkursie można wziąć udział nieograniczoną ilość razy, dzięki czemu przyjemność wynikającą z jedzenia lodów E.Wedel OH!, można powtarzać wielokrotnie. Na zwycięzców czekają unikalne nagrody, m.in. voucher na personalizowane kurtki od Jackoba Buczyńskiego, sneakersy ze Sneaker Boyz oraz koszulki z motywem lodowym. Gadżety do wygrania zapewniają wyjątkową customizację, a także są kreatywne i jedyne swoim rodzaju – tak jak marka E.Wedel OH!

Konkurs ruszył 23 maja 2022 roku i potrwa do 6 czerwca 2022. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: wedel.pl/uploads/files/JestOH_regulamin_konkursu.pdf.

Lody E.Wedel OH! dostępne są w wielu sieciach handlowych, tj. Żabka, Lidl, Intermarche, Netto. Których dokładnie? Tego można się dowiedzieć, ruszając na poszukiwania do swojego najbliższego sklepu.

Za koncepcję kreatywną kampanii lodów E.Wedel OH!, komunikację digital oraz współpracę z influencerami odpowiada agencja Przestrzeń. Obsługę kanałów social media powierzono w ręce Golden Submarine, zakup mediów domowi mediowemu Zenith, a działania public relations – agencji Walk PR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij