Pierwsza reklama telewizyjna naturalnych kosmetyków beBIO Ewy Chodakowskiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pierwsza reklama telewizyjna naturalnych kosmetyków beBIO Ewy Chodakowskiej

Wypowiedź najpopularniejszej trenerki w Polsce pojawia się w pierwszej, nowej reklamie telewizyjnej naturalnych produktów do pielęgnacji włosów beBIO. Spot został zrealizowany w konwencji wywiadu z Ewą Chodakowską, która opowiada o swoim życiu, zachowaniu równowagi i pielęgnacji włosów.

Ewa Chodakowska zachęca do prowadzenia zdrowego stylu życia. Od wielu lat motywuje Polaków do ćwiczeń fizycznych, podniosła z kanap miliony osób, przekonuje do zdrowej diety, a także do pielęgnacji ciała i włosów naturalnymi kosmetykami.

W nowym spocie Ewa Chodakowska podkreśla, że jej włosy są piękniejsze niż kiedykolwiek za sprawą naturalnych kosmetyków beBIO. Dzięki szamponom, odżywkom i maskom do włosów beBIO na głowie pojawia się mnóstwo nowych kosmyków tzw. baby hair, włosów jest więcej, odzyskują zdrowie i doskonałą kondycję. 

Nowa reklama beBIO podkreśla nieodłączną cechę kosmetyków – naturalność. Naturalna pielęgnacja włosów z kosmetykami beBIO jest nie tylko korzystana dla zdrowia, skóry głowy i włosów ale także niezwykle skuteczna i dobroczynna dla urody. 

Jestem pewna, że spot będzie bardzo zauważalny, wyróżniający się w bloku reklamowym, inspirujący do dokonywania świadomych wyborów dobroczynnych i naturalnych kosmetyków – mówi partnerka biznesowa trenerki – Magdalena Szymanowska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij