Trzecia odsłona Felicjańskiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Trzecia odsłona Felicjańskiej

Po firmie kosmetycznej i producencie rajstop, kolejna firma zdecydowała się na współpracę z Iloną Felicjańską. Gras Polska, importer i producent oświetlenia LED oraz akcesoriów meblowych, rusza właśnie z kampanią reklamową, której twarzą jest znana i budząca kontrowersje modelka.

Niebawem w internecie i u dystrybutorów akcesoriów do wyposażenia wnętrz pojawią się banery reklamowe, na których znowu zobaczymy Ilonę Felicjańską. Tym razem będzie reklamowała oświetlenie LED i akcesoria meblowe firmy Gras Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania skupi się wokół przekazu, że praktyczne przedmioty i urządzenia ułatwiają życie. Przejmując od użytkownika troskę o rzeczy małe, otwierają go na to, aby mógł realizować swoje pasje i marzenia.

Wizerunek celebrytów nie budzi już zdziwienia w przypadku promowania okien, dachówek czy innych materiałów budowlanych, ciągle jednak pojawiają się pytania, czy nie bezpieczniej zatrudnić znaną i lubianą osobę, o której wiadomo, że zostanie ciepło przyjęta przez konsumentów czy odważyć się na kogoś, kto nie zawsze wzbudza powszechną sympatię.

- Okazuje się, że Ilona Felicjańska była niewykorzystanym potencjałem – tłumaczy Aneta Pondo, właściciel Agencji PR Media Kobiet, która już współpracowała z modelką. - Od dawna wiele firm i agencji zastanawiało się nad zaproszeniem jej do kampanii, bo jest mocno rozpoznawalną twarzą, znaną modelką i atrakcyjną kobietą, ale w ostatecznej kalkulacji przeważał strach. Trzeba było pierwszego odważnego, żeby za nim poszli następni.

Duży sukces i zainteresowanie w mediach, jakie pojawiły się po sierpniowej kampanii reklamowej międzynarodowej firmy kosmetycznej, sprawiły, że przed Iloną Felicjańską otwierają się kolejne drzwi i możliwości współpracy, a firmy które zdecydowany się na zaangażowanie jej do swoich akcji są bardzo zadowolone z rezultatów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij