Bolt uruchamia kategorię „Kobiety dla kobiet”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bolt uruchamia kategorię „Kobiety dla kobiet”

Bolt, w ramach działań mających na celu podnoszenie komfortu i bezpieczeństwa w przejazdach taksówkami, uruchamia dzisiaj kategorię łączącą pasażerki z kierowczyniami. Nowa opcja przejazdów dostępna będzie na początek w 9 miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Odtąd każda użytkowniczka aplikacji będzie mogła zamówić przejazd z kierowczynią. Na początek nowa kategoria będzie dostępna w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Lublinie, Wrocławiu, Białymstoku, Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bezpieczeństwo i komfort osób korzystających z aplikacji Bolt jest dla nas priorytetem. Prowadzimy intensywne działania, mające na celu poprawienie bezpieczeństwa przejazdów taksówkami, takie jak weryfikacja kierowców w czasie rzeczywistym czy cykl szkoleń z zakresu bezpieczeństwa. Te ostatnie zostały już docenione także przez branżę, która zaczyna wprowadzać podobne rozwiązania, wzorowane na naszych materiałach. Uruchomienie kategorii Kobiety dla Kobiet to kolejny nasz krok, który nie tylko zwiększa bezpieczeństwo pasażerek i kierowczyń, ale ma głównie na celu zachęcenie kobiet do zawodu kierowcy. To także dowód na to, że jako firma chcemy się rozwijać i nieustannie polepszać jakość usług, świadczonych za pomocą naszej aplikacji – mówi  Paweł Kuncicki, country manager Bolt w Polsce.

Bezpieczeństwo kierowczyń 

W aplikacji Bolt dla kierowców i kierowczyń dostępne jest rozwiązanie pozwalające na śledzenie przejazdu oraz przycisk alarmowy łączący z numerem alarmowym 112 bezpośrednio z aplikacji. Ponadto kierowczynie będą miały możliwość odrzucenia przejazdu, np. w przypadku jeśli stwierdzą, że został on zamówiony przez mężczyznę. 

Cieszymy się, że Bolt wprowadza kategorię dla kobiet. Jazda samochodem prowadzonym przez kobietę znacząco wpływa na poczucie bezpieczeństwa pasażerek, zarówno komunikacyjnego jak i osobistego. Liczymy na to, że usługa ta zachęci panie również do podejmowania pracy w charakterze kierowcy i że dzięki temu dostępność taksówek oferujących taką opcję będzie coraz większa – komentuje Jolanta Gawęda z fundacji Feminoteka.

Więcej informacji jak zostać kierowczynią w Bolt można znaleźć tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij