Ranking kont firmowych

Ranking kont firmowych

Wybór najlepszego konta dla firmy jest o wiele prostszy i wygodniejszy, gdy korzysta się z rozwiązań, jakie oferuje internet. Ranking kont firmowych pozwoli Ci w ciągu kilku minut znaleźć i porównać najlepsze rozwiązania. Warto sprawdzić, czym cechuje się najlepsze konto firmowe, aby dokonać świadomego i zadowalającego wyboru.

Dlaczego warto szukać poprzez ranking kont firmowych?

Ranking kont firmowych pozwala na znalezienie najlepszej oferty za pomocą kilku kliknięć. Nie musisz obawiać się o to, że znalezione konto nie będzie korzystne lub dopasowane do twoich potrzeb, ponieważ w internetowych zestawieniach znajdują się jedynie najlepsze oferty, cenione przez wielu klientów firmowych i specjalistów branżowych. Zobaczmy, jakie inne korzyści płyną z szukania konta poprzez ranking kont firmowych.

Oszczędność czasu

Dla przedsiębiorców czas jest szczególnie cennym zasobem, którym należy odpowiednio zarządzać. Ranking kont firmowych pozwoli zaoszczędzić sporą ilość czasu, ponieważ w jednym miejscu znajdują się wszystkie najlepsze oferty.

Elastyczna i szeroka oferta

Szukając poprzez ranking kont firmowych, wybór oferty dopasowanej do oczekiwań danego przedsiębiorcy nie będzie problemem. Rachunek dla firmy z szerokimi możliwościami i odpowiednim przeznaczeniem będzie gwarancją dobrego wyboru.

Wgląd w szczegóły oferty

Rankingi i zestawienia zawierają bezpośrednie odnośniki do stron internetowych instytucji bankowych. Dzięki temu możliwe jest przejście do serwisu danego banku i poznanie wszystkich szczegółów oferty w krótkim czasie.

Konto firmowe, a konto osobiste

Internetowe zestawienie, jakim jest ranking kont firmowych, skupia się na rachunkach przeznaczonych dla przedsiębiorców. Oferty dla klientów indywidualnych mają swoje własne, osobne rankingi. Dlaczego tak jest? Taka sytuacja wynika bezpośrednio z faktu, iż przedsiębiorcy i klienci firmowi mają diametralnie inne potrzeby. Rachunki dla firm zazwyczaj gromadzą i operują znacznie większym kapitałem, toteż koszty poszczególnych opłat różnią się od siebie. Warto pamiętać o tym, że w każdej chwili można zmienić konto firmowe, przez co w każdej chwili można zmienić rachunek na korzystniejszy.

Jeżeli szukasz najkorzystniejszego rachunku firmowego, to najlepsze oferty znajdziesz poprzez ranking kont firmowych na stronie https://inhack.pl/ranking-kont-firmowych/

Konto firmowe przez internet

Jeżeli przedsiębiorca wybrał rachunek firmowy poprzez ranking kont firmowych, to następnym krokiem jest założenie konta. Obecnie ta procedura jest prosta, ponieważ można założyć konto dla firmy bez wychodzenia z domu. Niezbędne będzie urządzenie z dostępem do internetu, kilkanaście minut wolnego czasu, a także odpowiednie dokumenty i zaświadczenia.

Zakładanie konta przez internet – krok po kroku:

  1. Wybierz ofertę, która Cię interesuje. Ranking kont firmowych przedstawi Ci dziesiątki korzystnych produktów finansowych, dzięki czemu bez problemu znajdziesz idealne rozwiązanie!
  2. Przejdź na stronę internetową banku i wypełnij wniosek w sprawie otworzenia konta dla firmy. Aby wniosek został rozpatrzony pozytywnie, odpowiednie informacje muszą być wpisane poprawnie, i być zgodne ze stanem faktycznym.
  3. Potwierdź swoją tożsamość. Często procedura ta odbywa się za pomocą kontaktu telefonicznego, ale nie w każdym przypadku tak jest. Zdarza się, że podanie odpowiednich danych osobowych i informacji o działalności wystarczy, aby otworzyć konto.
  4. Podpisz umowę z bankiem i aktywuj konto firmowe na stronie internetowej banku. Otrzymujesz dostęp do nowo otwartego rachunku, i możesz cieszyć się wszystkimi jego możliwościami!

Ranking kont firmowych z kartą płatniczą

Prowadzenie konta firmowego często wiąże się z korzystaniem z karty płatniczej, która jest z owym rachunkiem powiązana. Często wyrobienie takiego instrumentu płatniczego wiąże się z dodatkową opłatą, ale coraz większa część podmiotów bankowych pozwala na korzystanie z wirtualnej karty, która nie odbiega znacznie funkcjonalnością.

Przeglądając ranking kont firmowych trafisz na najlepsze oferty rachunków, których prowadzenie nie wiąże się z wysokimi kosztami. Wykonywanie przelewów, transakcje międzywalutowe czy też właśnie korzystanie z karty płatniczej może być tanie i korzystne.

Na co zwracać uwagę, przeglądając ranking kont firmowych?

Aby znaleźć najlepsze konto dla firmy, warto znać swoje priorytety, a także wiedzieć, jakimi kryteriami się kierować. Obecnie oferty poszczególnych banków są bardzo zróżnicowane, co może prowadzić do trudności przy wyborze rachunku. Sprawdźmy, na jakie kryteria zwracać uwagę przeglądając ranking kont firmowych, aby wybrane konto zaspokoiło oczekiwania przedsiębiorcy.

Ranking kont firmowych – na co zwracać uwagę?

  • wysokość opłat za prowadzenie konta – mimo iż miesięczne opłaty wydają się niskie, to na przestrzeni lat mogą uszczuplić budżet przedsiębiorcy o sporą sumę. Coraz więcej banków pozwala na bezpłatne prowadzenie konta i karty po spełnieniu odpowiednich warunków, takich jak suma przelewów w danym miesiącu.
  • dodatkowe opłaty – prowizję nalicza się nie tylko za prowadzenie konta, lecz także podczas wykonywania określonych czynności. Przykładowo, wypłaty gotówki z obcych bankomatów mogą być obarczone opłatą, tak samo jak przelewy zagraniczne i tzw. ekspresowe przelewy.
  • dostępność i wygoda – coraz większa liczba przedsiębiorców zwraca uwagę na to, czy da się korzystać z wszystkich funkcjonalności konta z poziomu smartfona. Jeżeli cenisz sobie wygodę rachunku firmowego, to warto zwracać uwagę na tę kwestię, przeglądając ranking kont firmowych.

 

Artykuł powstał we współpracy z finhack.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij