Heineken stworzył buty z piwem w środku

Heineken stworzył buty z piwem w środku

Marka piwa stworzyła Heinekicks, czyli buty stworzone do „chodzenia po piwie”. Ich podeszwy zostały wypełnione złotym trunkiem, a do każdej pary jest dołączony otwieracz do butelek.

fot. instagram.com/theheinekencompany

Heineken świętuje wprowadzenie na rynek swojego nowego piwa o nazwie Heineken Silver. Po otwarciu wirtualnego browaru w Decentralandzie oraz kampanii promującej „prawdziwe piwo” przyszedł czas na stworzenie nowego, nietypowego gadżetu – butów z piwem. W tym celu marka połączyła siły z agencją kreatywną Le Pub oraz agencją BBH Singapore.

Heinekicks to sneakersy zaprojektowane przez sławnego projektanta Dominica Ciambrone, znanego również jako „The Shoe Surgeon”. Buty zostały wykończone zielonymi, czerwonymi i srebrnymi elementami, nawiązującymi do logo brandu.

Jednak to, co sprawia, że sneakersy są wyjątkowe, to prawdziwe piwo Heineken Silver zamknięte w przezroczystej podeszwie. Marka zadbała również o drobny element dla miłośników piwa  – w języku buta został ukryty metalowy otwieracz do butelek. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez The HEINEKEN Company (@theheinekencompany)

W Heineken zawsze popieraliśmy zmiany. Wprowadzenie na rynek Heineken Silver jest tego świadectwem, a limitowana edycja Heinekicks jest przejawem ciągłego dążenia marki do innowacji  – mówi Gerald Yeo, dyrektor ds. marketingu w Asia Pacific Breweries Singapore.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Heineken Singapore (@heinekensg)

Na rynek trafią tylko 32 pary Heinekicksów, a sprzedaż pierwszych 7 par ruszy jeszcze w tym roku. Marka zaprezentuje swój nietypowy produkt po raz pierwszy podczas eventu Project Future w Singapurze w dniach 10–15 sierpnia. Buty Heinekena z pewnością przypadną do gustu kolekcjonerom nietypowych sneakersów. Czy jednak marki powinny podążać za trendem tworzenia mało przydatnych gadżetów?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij