Gaz 10 groszy taniej na litrze – Shell rozszerza promocję „Tankuj korzyści”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gaz 10 groszy taniej na litrze – Shell rozszerza promocję „Tankuj korzyści”

W ramach programu lojalnościowego Shell ClubSmart, obecni i nowi klienci, otrzymają 10 groszy rabatu za każdy litr Shell AutoGas. Liczba i częstotliwość tankowań jest nieograniczona. Jednorazowo można otrzymać rabat za zakup maksymalnie 25 litrów gazu. Akcja potrwa do 30 września 2022 roku.

Od połowy lipca na stacjach Shell można korzystać z promocji „Tankuj korzyści z Shell”, w ramach której użytkownicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart otrzymują między innymi 30 groszy rabatu na litrze paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel. Teraz Shell rozszerzył promocję i proponuje użytkownikom aut zasilanych LGP tańsze tankowanie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rabat 10 groszy na litrze Shell AutoGas obowiązuje przy każdym tankowaniu – bez względu na ich liczbę czy częstotliwość. Jednorazowo można otrzymać zniżkę za zatankowanie maksymalnie 25 litrów gazu. Rabat jest naliczany automatycznie, po zeskanowaniu aplikacji lub plastikowej karty lojalnościowej Shell ClubSmart, proporcjonalnie do ilości zakupionego paliwa. Oferta promocyjna jest naliczana od ceny regularnej danego paliwa, obowiązującej na odwiedzanej przez kierowcę stacji Shell. Za każdy litr zatankowany powyżej określonego limitu, kierowca zapłaci po cenie regularnej, obowiązującej na danej stacji Shell.

Zachęceni sukcesem akcji „Tankuj korzyści z Shell” na paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel postanowiliśmy przygotować ofertę na Shell AutoGas. Mamy świadomość, że liczba samochodów z instalacją LPG zarejestrowanych w Polsce jest rekordowa w skali Europy. Według Ministerstwa Cyfryzacji jest ich aż 2,5 mln. Dlatego dbamy, by nasza oferta była konkurencyjna również dla kierowców tankujących Shell AutoGas - mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility Shell Polska.

Punkty w programie Shell ClubSmart

Program lojalnościowy Shell ClubSmart funkcjonuje na polskim rynku już od ponad 22 lata. Niemal każdy zakup na stacji Shell – od paliw, przez myjnię, po kawę – nagradzany jest punktami, które można wymienić na nagrody. Są wśród nich m.in. bony na zakupy w takich sklepach jak np. Biedronka, EURO RTV AGD, Smyk czy na Allegro.Punktami można również zapłacić za paliwo oraz za inne produkty dostępne na stacjach Shell. Zebrane punkty można także przekazać na wybraną organizację charytatywną, np. Polski Czerwony Krzyż czy Fundację DKMS.

Aby dołączyć do Shell ClubSmart wystarczy wejść na stronę www.clubsmart.shell.pl lub pobrać aplikację Google Play lub App Store i wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie dodać do swojego konta numer posiadanej plastikowej karty Shell ClubSmart lub wygenerować wirtualną kartę lojalnościową. Każdy nowy Klubowicz otrzyma przy rejestracji 250 punktów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij